Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Z kim jesteście w związku?  

Strona 1 / 28 Następny

Czy tworzycie związek z wegetarianinem? czy nie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2008 9:10 pm
naiada
forumowicz

Ja jestem z wegetarianinem 🙂 patrząc na moją mamę która jest wege a tata nie...to nie wyobrażam sobie takiego życia. Jak dla mnie trudno by było byc z kimś kto je mięso...

naiada

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 10:10 am
Ktosiek
stały bywalec

Jakiegokolwiek wege, to ja znajdę chyba na studiach. 😉

Można żyć, życie składa się nie tylko z jedzenia.
To dalej może być dobry człowiek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 11:04 am
Anonim
bywalec

Ja mam meza nie wegetarianina, dla niego salatki i ziemniaki nie musialyby istniec, za to mieso musi byc, na poczatku byl zachwycony moim wegetarianizmem (wtedy mialam dredy), a teraz nie jest, uwaza, ze zle na mnie wplywa, on ma swoje racje, ja swoje. Dobrze, ze tutaj mozna pogadac o swoich pogladach, we wspolnocie sila :))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 11:47 am
Lily
 Lily
Famed Member

Trudno powiedzieć. W domu jest w zasadzie wege, mięsa nie mamy 🙂 Czasem on kupuje ryby.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 11:53 am
velvet
bywalec

A ja jestem w związku z wege. I bardzo to sobie chwale. Nie wyobrażam sobie jak mogłabym mu przygotować na obiad mięso, nie lubie tego zapachu, odrzuca mnie.

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 4:35 pm
rubia
forumowy expert

Z wegetarianinem o dłuższym stażu od mojego; zdaję sobie jednak sprawę, że nie każdy ma takie szczęście. Cóż, ciągle jest nas mało, a ciężko i smutno żyć samemu 🙁 , dlatego rozumiem wegetarian, którzy idą w tej sferze na kompromis.
P.S. Nie dam się też przekonać, że fajnie jest być singlem, przykro mi.

[edytowane 30/10/2008 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 5:18 pm
daffnia
bywalec

z wegetarianinem. innej możliwości nie ma

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 7:38 pm Krzysztof 41 polubić
Olla
 Olla
bywalec

z nikim...

[edytowane 3/2/2009 przez Olla]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 7:41 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

z wegetarianinem...dawniej myślałam, że "wege orientacja" mojego przyszłego faceta nie będzie aż tak istotna. Teraz wie, że było by jednak bardzo ciężko...Na szczęście mam cudownego Wegusa w domu 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 7:41 pm Krzysztof 41 polubić

Ja także chciałbym tworzyć związek z wegetarianką. Myślę, że wtedy jest łatwiej 🙂
Gdyby moja partnerka była mięsożerna napewno musiałaby przygotowywać sobie posiłki podczas mojej nieobecności w domu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 8:07 pm
Catinahat
bywalec

Gdyby moja partnerka była mięsożerna napewno musiałaby przygotowywać sobie posiłki podczas mojej nieobecności w domu.

Czyli nie mógł byś być z mięsożerną osobą. Jeśli nie potrafisz znieść przygotowywania mięsnych posiłków to długo byś nie wytrzymał.

Mój mężczyzna to rasowy mięsożerca. Gdy się poznaliśmy ja też jadłam mięso. Nie rzucę go przecież dlatego że on nie chce z mięsa zrezygnować. Gotuję mu też mięsne potrawy.
Nie jest to dla mnie jakieś super przyjemne ale on pracuje po 12 godzin dziennie więc nie wyobrażam sobie żeby po powrocie do domu po 8mej wieczorem (a wychodzi koło 6tej rano) miałby sobie sam gotować.
Próby podawania wege potraw nie powiodły się. Nawet jak zrobię zupę to on sobie później część odlewa i dodaje mięso....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 8:45 pm
xxl
 xxl
weteran forum

Nie mogłabym związać się z niewegusem. Dla mnie weg*anizm to nie tylko jedzenie, to przede wszystkim styl życia, sposób postrzegania świata, wartości. Trudno by mi było spędzić życie z kimś o zupełnie odmiennych poglądach na fundamentalne sprawy.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/10/2008 10:14 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Mój mąż niestety nie jest weguskiem ale i tak jestem z niego zadowolona, bo od kiedy ja zmieniłam dietę to on się ograniczył i to w znacznym stopniu. 😉 Jada o połowę mniej mięsnych potraw niż kiedyś a zupki polubił bezmięsne. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/10/2008 2:24 am
bułek
forumowy expert

Jakiegokolwiek wege, to ja znajdę chyba na studiach

Może u siebie na studiach znajdziesz, bo ja na swoim roku żadnego wegusa nie spotkałem. Albo kamuflują się ze swoją "innością" tak samo jak ja albo znam zbyt mało ludzi ;).

Wracając do tematu... na razie jestem sam i nie mam z tym problemu.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2008 11:55 pm
Strona 1 / 28 Następny
  
Praca