Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

łódź - lumumbowo  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
drop
 drop
rozmówca

ja też chętnie się spotkam;
mam pytanie do której godziny w czwartek w K50 będzie trwało, jest to jakoś przewidziane, bo ja mogę po 21-wszej zawitać, wtedy wychodzę z pracy?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2009 3:46 am
jufus
forumowicz

W zasadzie to może ja się wybiorę w czwartek o 17:30 na to spotkanie w K50. Jutro pewnie będę wiedzieć już na pewno - jakby co to możemy się umówić w jakimś miejscu i wybrać się razem jeśli ktoś będzie zainteresowany.

A odnośnie zakończenia imprezy, to na stronie napisane jest, że przewidywane jest na 19:45, więc będąc o 21 niestety na pewno nie zdążysz.

Pozdrawiam

[edytowane 2/6/2009 od jufus]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2009 6:55 pm
Katinka
bywalec

Drop, koniec imprezy jest przewidywany na 19.45 ... Mnie też te godziny średnio pasują bo akurat mam między 18 a 20 zajęcia :/ Co prawda mogłabym się z nich urwać, zastanawiam sie cały czas...

Jakby ktoś był ciekawy to znalazłam bardziej szczegółowy opis imprezy:
"zaczynamy filmem "Recepta na klęskę" (Recipes For Disaster). Film eko-eksperymentalny. Reżyser, mieszkaniec Finlandii konwertuje życie swoje i rodziny na "ekologiczne". Dla ekologów, wegetarian film może być momentami zaskakujący, z racji rozwiązań, na które wpadł reżyser, a zarazem "królik doświadczalny" - John Webster. "Recepta na klęskę" może posłużyć dobrymi przykładami co robić, a czego nie robić, aby uratować Planetę.
- później głos zabierze Joanna Smulska, absolwentka biotechnologii. Asia ma poprowadzić rozmowę nt. wegetarianizmu i weganizmu.
- dostępne będzie dobre wegańskie jedzenie, będzie można kupic lub wypożyczyć ziny, czasopisma i książki z biblioteki Wyzwolenie."

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/06/2009 6:58 pm
drop
 drop
rozmówca

Katinka dzięki za dokładne info;
napewno jak będzie deszcz w czwartek w tych godzinach to przyjdę; jak pada nie pracujemy:)
A w razie czego, czy ktoś mógłby dokonać rejestracji, przynajmniej dźwiękowej tego spotkania tak aby zawsze możnabyło wrócić i zapoznać się z treścią omawianych tematów?

[edytowane 3/6/2009 przez drop]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/06/2009 3:17 am
pmk
 pmk
bywalec

ja też jestem z łodzi 🙂

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2009 11:16 pm
drop
 drop
rozmówca

ooo bardzo się ciszę, że jesteś z Łodzi

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2009 3:08 am
noe
 noe
rozmówca

nie wiem, kto tutaj (w Łodzi) organizuje spotkania, ale może cosik by zorganizować ? co Łodzianie na to ??

jeszcze nie miałem okazji poznać nikogo z tego forum "na żywo" zatem jak najbardziej jestem za jakimś spotkaniem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 2:41 am
pmk
 pmk
bywalec

Mam taką małą prośbę do Admina lub Moderatora by usunęli jeden z tematów o Łodzi, gdyż według mnie tworzy się przez to nie potrzebny chaos w szeregach łodzian.

Z Poważaniem pmk

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2009 11:40 pm
Katinka
bywalec

Też byłabym chętna na spotkanie.

a jutro prawdopodobnie będę na happeningu w pasażu Schillera. Ma być tez moja znajoma ze szkoły ale ona nie jest wege.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/07/2009 12:35 am
noe
 noe
rozmówca

teraz tylko należałoby ustalić jakiś termin 🙂

ja mam wolny jutrzejszy piątek (popołudnie/wieczór) i dopiero poniedziałek, wtorek.. (przy czym w przyszłym tygodniu pracuję popołudniu, zatem wchodzi w rachubę tylko pora do 12.00 :/ )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/07/2009 12:21 am
pmk
 pmk
bywalec

Ja też byłbym chętny na spotkanie, więc jak coś dajcie znać życia;)

mn

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/07/2009 12:48 am
mika24
forumowicz

Ja też się piszę na spotkanko ! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2009 12:35 am
Katinka
bywalec

Czy jest ktoś chętny na spotkanie? tylko tak konkretnie, żeby ustalic już termin i miejsce :red:

Jeśli śledzicie ten wątek to widzieliscie, że jedno spotkanie już było (była Angell, Jufus i ja), dziś było takie mini spotkanie 😉 moje z Angell, a warto by było zbierac sie większą grupą od czasu do czasu :red:

Ktoś chętny 🙂 ?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/10/2009 9:13 pm
Angell
początkujący

Jeżeli są chętni, to proponuję następny weekend niedziela lub jeszcze następny (24-25 października), sobota lub niedziela.
I teraz piszcie czy i co komu pasuje 😀 Moglibyście też zasugerować jakieś miejsce. Ja w łodzi jestem dopiero od roku i nie za bardzo się orientuję, jedyne co mi do głowy przychodzi to manufaktura i plac wolności..

Z tego co widzę Łodzian jest tu dosyć sporo, więc mam nadzieję że nam wyjdzie to spotkanko 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/10/2009 3:56 am
Katinka
bywalec

naprawdę nikt się nie chce integrować?
bo wydawało mi sie, że Łodzianie się na forum dośc często przewijają 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2009 8:37 pm
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca