Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wege z elbląga i okolic   

karakorum
początkujący

czy w elblągu i okolicach są jacyś bemięsni ,można by pogadać ,może gdieś wyskoczyć
,samochód to nie problem bo mam dwa timbu24@vp.pl

nigdy się niezatrzymuj

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2009 3:26 am
pusteblume1234
świeżaczek

Jak dla mnie to cokolwiek daleko do Elblaga z Gizycka... 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2010 9:52 pm
Paulina.mk
forumowicz

Jestem z Malborka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/02/2010 11:40 pm
Likwidator
bywalec

o, elbląg! 🙂 tjacieniemoge normalnie niedowiary że tu jacyś wege . . .

jednak nikogo - jeden nieaktywny, drugi z innego końca polski a trzecia z malborka . . . 🙁 ech

[edytowane 12/2/2010 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2010 3:34 am
pusteblume1234
świeżaczek

a dlaczego nie do wiary? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2010 8:25 pm
Likwidator
bywalec

...bo dookoła sami miłośnicy martwych zwierząt. Praktycznie nigdy nie widziałem człowieka nie jedzącego mięsa

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/02/2010 9:27 pm
Karen
forumowicz

Jestem z Ostródy 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/04/2010 11:31 pm
Paulina.mk
forumowicz

Likwidator, od kiedy jesteś wege? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/04/2010 1:30 am
Trelemorele
początkujący

Witajcie.
Nie wszyscy wegetarianie tu zaglądają... Na pewno nie jeden by się znalazł w tych stronach...
albo w bliskiej okolicy...
np. trelemorele 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2010 9:28 pm
Devaa
bywalec

ja jestem z Poznania :p i nie znam tak normanie, w sensie poza internetem zadnego wegetarianina 100%owego. jedynie mam kumpele wklasie ktora nie je oficjalnego miesa, ale ryby tak:p w sumie fajnie byloby tak znac wegetarianina, mialabym wieksza motywacje 😀
a swoja droga, jest tu ktos Wege z Poznania? Wiem ze Bellis Peennis jest, bo z nia gadalam juz pare razy:p

[edytowane 16/5/2010 przez Devaa]

[edytowane 16/5/2010 przez Devaa]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 3:15 am
Likwidator
bywalec

taa. . . z pewnością ktoś
z Poznania zajrzy do tematu "(...)z elbląga". Wyszukiwarka się kłania
:>

[edytowane 17/5/2010 przez Likwidator]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 3:23 pm
Devaa
bywalec

a ja nie bede specjalnego tematu do tego zakladala bo jak pisalam w innym temacie, dla mnie takie cos jest sztuczne i naciągane;p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 7:59 pm
  
Praca