Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Randki (inne niż wszystkie)  

Zapraszam wszystkich, którzy interesują się duchowością i ezoteryką do umieszczania swoich darmowych ogłoszeń na randkach w [url] http://www.ezo-ogloszenia.pl[/url]

Ja już swoje umieściłem i czekam na odzew 😉

[edytowane 14/5/2010 przez Złoty_Księżyc]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2010 10:29 pm
greene
bywalec

boshe, randki i ezoteryka? To się może źle skonczyc 😮

[edytowane 14/5/2010 przez greene]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2010 11:07 pm

A czemu tak uważasz Greene? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/05/2010 12:43 pm

Strona www.ezo-ogloszenia.pl powstała z myślą o pomaganiu innym i nie ma tam nic strasznego.

[url] http://www.ezo-ogloszenia.pl/darmowe_e-booki.html[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2010 2:42 pm
greene
bywalec

Po prostu nie przepadam za tzw. "ezoteryką", która moim zdaniem jest niczym innym jak ślepą wiarą w to co nieracjonalne i nieudowodnione. Naukowcy twierdzą, że wiara ludzi w tego typu rzeczy wynika z tego że nie mają oni lub boja się nie mieć kontroli nad własnym życiem. W kazdym razie ezoteryka niewiele tu pomoże, bo kontrola nad swoim życiem to coś co wymaga większej aktywności i mądrych czynów.
Myślę, że poprzez istnienie tego typu portali itp powoduje ze ludzie uciekają od tej wlasnie kontroli w nierzeczywisty swiat w którym nic nie moze sie wydarzyć i to jest smutne.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2010 2:49 pm
Devaa
bywalec

portale randkowe to suchar.. juz lepiej na czat wejsc o.O a poatym nie sadze ze temat ezoteryki moze kogos polaczyc i narodzic milosc. ohh medytacja i inne takie na pewno lacza ludzi:P eeeh:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2010 3:13 am

Ok, rozumiem.

Ja troszkę inaczej do tego podchodzę. Dla mnie ezoteryka to raczej rozwój duchowy (uwalnianie się od ograniczeń, swoich lęków itp.)

Nie możemy opierać się zawsze na twierdzeniach naukowców. Naukowcy twierdzą także, że spożywanie mięsa i alkoholu jest zdrowe i dobre dla nas.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 5:20 pm
greene
bywalec

Okej, ale czy to na pewno jest rozwój duchowy czy może droga na skróty? Aby rozwinąć swój umysł trzeba na to wiele wiele lat. Nie pomogą w tym ani karty, ani gwiazdy, ani znajomość linii na dłoniach ani nic z tych rzeczy.
Wydaje mi się, że fascynacje ezoteryką są modą ale również wołaniem o poznanie nowych wartości duchowych. Jednakże trzeba pamiętać o tym, że mieszanka wielu filozofii, wyciągniecie z nich tego co najlepsze, odrzucenie wad, a następnie "zmiksowanie tego w blenderze" nie może pomóc a jedynie zaszkodzić. Rzeczy typu New Age bazują niestety na naiwności ludzi chcących się rozwijać.

[edytowane 18/5/2010 przez greene]

[edytowane 18/5/2010 przez greene]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/05/2010 6:09 pm

Tak jak pisałem wcześniej dla mnie ezoteryka to rozwój duchowy. Interesuję się tylko tym, co może zmienić moje życie na lepsze.
Nie stosuje żadnych kart, gwiazd, wróżb itd. ale także nie oceniam że to jest złe i nie może pomóc.
Jest wielu ludzi, którym właśnie te wymienione rzeczy pomogły. Przykłady można znaleźć np. EzoTv, Ezoforum, Viversum.
Nie należę do żadnej sekty, ani ruchu New Age i nigdy nie będę należał.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2010 3:51 pm
Wege-Aneta
forumowy expert

I tu sie mylicie 😀 ja jestem ezoteryczka od wielu lat , a ktos kto nie jest tym zainteresowy trudno się mowi:)
Poznalam bardzo fajne osoby od ezoteryki i sa tez wsrod w nich wegetarianie tudzież zwiazali sie dzieki takim portalom ezoterycznym:) Wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. pozdr .

greene ezoteryka to nie moda tak jak wegetarianizm. Dla kazdego jest dobre co innego i kazdy poznaje siebie inaczej. Mnie ezoteryka bardzo wiele pomogla jak mowie wiele lat jej poswiecam .
New Age moze i tak, ja do niego nie naleze i nie warto wrzucac wszystkiego do jednego wora.

[edytowane 20/5/2010 przez Wege-Aneta]

[edytowane 20/5/2010 przez Wege-Aneta]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/05/2010 6:22 pm
  
Praca