Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

szukam słodkiej żony wegetarianki, o nienagannych obyczajach  

Strona 4 / 4 Wstecz
Pocahontas
bywalec

mamy nowy przepis na chleb 🙂
quote: jeśli szukasz pięknej i slicznej to moze sam tez zabaj o swoj wygląd, bo spojrzałam na Twoje zdjęcie i no ten.. sam wiesz o co chodzi

:rotfl:

Ale to nie jest coś specjalnego... Zwykła rada, która może i jest leciutko nietaktowna, ale jeśli autor przeczyta, zmieni się na lepsze 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 9:09 pm
Nela89
bywalec

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

Tacy ludzie jeszcze istnieją.. To po prostu obraża mnie jako kobietę i tolerancja tutaj nie powinna mieć miejsca. Polecam terapię.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 9:37 pm
an
 an
bywalec

To nie moze byc Tosiek. Tosiek interesuje sie poganstwem, ale raczej nie religiami Indii.

I wiek raczej inny - z tego co Tosiek pisal o sobie, ma 36 lat.

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/09/2010 10:11 pm
Likwidator
bywalec

Eeee... pomimo pewnych zbieżnych rzeczy siwam to jednak "na 90% nie tosiek" (tak stwierdziła osoba znająca go osobiście po zobaczeniu zdjęcia siwam). Przepraszam za, wysoce prawdopodobne, wprowadzenie w błąd :hallucine: [img] [/img]

20 years from now you'll be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 4:17 pm
an
 an
bywalec

ojej, pisał, co nie znaczy, że to prawda. Zresztą, wirtualnie można być każdym, niech sobie szuka takiej głupiej, co mu będzie stopy całowała przed snem.

A czemu zakladac, ze nie prawda? Tak Ci zalezy zeby to byl Tosiek? ;D

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 8:07 pm

ale koleś...Jaja se robi a w dodatku nie zna manier jak na profesora 😀

*marzenia kształtują naszą wyobraźnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/09/2010 8:32 pm
Katinka
bywalec

a ja uważam, że taka kobieta jest do znalezienia i jeżeli właśnie taką chcę to niech jej szuka -jego wybór. fakt, że może jej szukać latami, ale ja nie widzę nic złego w wymyślaniu sobie takich wymagań.
a jak długo ideału nie znajdzie to pewnie weźmie się za jakąś, która jednak od tego ideału odbiega 😉

osobiście w pewnych kwestiachsie z nim zgadzam (do pewnego stopnia...), np. sama lubię byc kurą domową 😉 zawsze miałam dominujących partnerów i mnie to bardzo odpowiada.

bzdurny z jego opisu jest dla mnie wymóg, żeby nie uprawiać seksu przedmałżeńskiego i nie wyobrażam sobie związania się z kimś, kto okazałby się kiepski w łóżku 😛 i w ogóle jak się opanować na randkach 😉 chyba bym uznała, że z facetem jest coś nie tak (impotencja, b.mały rozmiar itp) i dlatego nie che uprawiać seksu.
(dla mnie w ogóle insytutcja małżeństwa jest calkowicie zbędna)
w kwestii stroju też sie nie zgadzam, każda kobieta lubi być komplementowana za zgrabne nogi czy ładny dekolt, a facet powinien być szczęśliwy, że ma atrakcyjną kobietę, której mu zazdroszczą 😉

[edytowane 12/9/2010 przez Katinka]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/09/2010 3:48 pm
Songo
początkujący

To mnie zaciekawiło:

Oto on - mąż jest Bogiem dla żony. Powinna ona traktować go jak Boga. Choćby nie wiem jak był kiepski. Powinna być łagodna i wyrozumiała, zmilczeć, kiedy się zdarzają nieporozumienia i żadną miarą nie skakać mu do oczu w kłótni. Pisma Indyjskie mówią wyraźnie – żona kłótliwa powinna zostać b e z z w ł o c z n i e zamieniona na inną.
Żona nie ma Boga nad swojego męża. Nic innego nie musi robić dla swojego rozwoju, poza służeniem mu z oddaniem.

Taki związek to nie związek a niewolnictwo. Związek polega na partnerstwie a nie że jeden nad drugim panuje!!!

żona kłótliwa powinna zostać b e z z w ł o c z n i e zamieniona na inną

A męża kłótliwego twa żonka już też wymieniła widać.

[edytowane 1/10/2010 przez Songo]

Songo

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2010 2:35 am
Pocahontas
bywalec

A męża kłótliwego twa żonka już też wymieniła widać.

[edytowane 1/10/2010 przez Songo]

Dokładnie 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/10/2010 6:49 pm
Samboja
świeżaczek

Szkoda że Siwam nie ma fotki, bo kiedy czytam to, co napisał, to wydaje mi się jakiś 'magiczny' i 'tajemniczy' i aż mi dech zapiera jak też ta niezwykła Istota może wyglądać...
Ale pewnie już tu nie zagląda to i się nie dowiem 🙁

Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta (G.B. Shaw)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2010 5:11 pm
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca