Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Bratnia duszyczka 🙂  

Strona 1 / 2 Następny
Carine
forumowicz

Hejka 🙂
Szukam bratniej duszyczki lubiącej rock/metal ( o lubiącej zwierzaki nie pisze bo tutaj oczywiste ze innej osoby nie znajde;D) z którą będzie mozna wyskoczyc na koncert lub po prostu na zwykly spacerek czy piwo. Nie wiem czy ktos taki sie znajdzie no ale moze:)

[edytowane 23/10/2012 przez Carine]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2012 12:31 am
alternative
stały bywalec

hej ;).
a gdzie chcesz wyskakiwać na te koncerty? :P. moim znajomym to zawsze coś nie pasuje, a to daleko, a to kasy brak, a to im sie nie podoba, a to im sie nie chce, a to nastepnego dnia rano wstac musza, a to miliard innych powodów

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2012 4:03 am
Carine
forumowicz

Hej dzieki za odpowiedź 😉
Gdziekolwiek nawet na drugi koniec Polski jesli tylko ktos bedzie chetny bo samemu to tak ...smutnawo ;D
U mnie tez podobnie to wyglada...z tym ze mam niewielu znajomych w podobnych klimatach. Ci co byli jakby "wyrosli" z tego typu muzyki i koncertowania. A Ci co sa to albo nie moga albo np nie lubia zespolu i td. Planuje np sie wybrac na Sabaton w marcu i chcialabym np przejechac do wawy. Ale brak towarzystwa ;D Ogolnie fajnie by bylo miec kogos ktos bedzie otwarty na tego typu podroze 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2012 8:53 pm
alternative
stały bywalec

ja mieszkam pod wawą :P.
sabaton troche nie w moim guście, raczej coś w stronę punku, psychobilly... no ale nie tylko to :P.
jakis czas temu szukałam chetnych na darmowy jednodniowy festiwal w płocku, oczywiście każdemu coś nie pasowało i w końcu sama nie pojechałam :/

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 3:34 am
eRZet
weteran forum

Sabaton w Wawie w marcu mówisz?
Wrócimy do tego tematu 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 3:42 am
Carine
forumowicz

Alternative to szkoda , bo jak mieszkasz pod wawa to bys miala blisko 😀
Tez tak bylo jak chcialam jechac na woodstock tego roku...Wiec tez nie jezdzisz na koncerty i tego typu zdarzenia z powodu braku chetnych..

eRZet a co chcialbys sie wybrac ;D ?

[edytowane 25/10/2012 przez Carine]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 5:22 pm
eRZet
weteran forum

Mamy październik, ja na razie planuję początek listopada. Kto wie, co będzie w przyszłym roku?

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 5:25 pm
Carine
forumowicz

Masz racje:)
To daj znac przed marcem jak bedziesz sie wybieral 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 6:05 pm

Sabaton rozważam, ale raczej w Krakowie - mam zdecydowanie bliżej 🙂
Lubię klimaty rock/metal, niestety na koncertach bywam rzadziej niż kiedyś, coraz mniej czasu :/ Ale może się kiedyś na jakimś spotkamy 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 8:44 pm
Carine
forumowicz

Do Krakowa tez sie wybieram (w koncu mieszkam zaraz przy Krakowie;D) Tyle ze to w niedziele, kolezanka nie bedzie mogla ze wzglegu na szkole, zostaje liczyc na brata 😛
A o Wawie to tak mysle ze tez fajnie byloby sie wybrac.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 8:51 pm
Brunek_19
forumowicz

ja mieszkam pod wawą :P.
sabaton troche nie w moim guście, raczej coś w stronę punku, psychobilly... no ale nie tylko to :P.
jakis czas temu szukałam chetnych na darmowy jednodniowy festiwal w płocku, oczywiście każdemu coś nie pasowało i w końcu sama nie pojechałam :/

Jeśli mówimy o tym samym festiwalu jednodniowym co mam na myśli to żałuj 😀 Ja 300 km śmigałem, no ale było warto :))

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2012 11:16 pm

Raz byłam na tym festiwalu w Płocku, ale parę lat temu - jak Therion grał. Było ekstra 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2012 1:14 am
Carine
forumowicz

Przestancie dobijac bo u mnie nigdy nie bylo chetnych na takie wypady i zal mi serce sciska XD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2012 3:27 am
alternative
stały bywalec

w płocku byłam w zeszłym roku :P. ten w tym roku to chodziło mi o summer fall czy jakoś tak. płock ma piękne miejsce na koncerty to nad wisłą

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2012 2:02 pm
Mango
rozmówca

Cześć:)
Pozwolicie, że dołączę do tej grupy?;>
Lubię jeździć na koncerty rockowe znanych zespołów, chociaż ostatnio wspieram początkujących muzyków, i też nie narzekam. Sa młodzi, ambitni, czasem nawet uda mi się pogadać z którymś tu czy tam;D
Mam kilku "swoich" ludzi, z którymi jeżdżę, ale chętnie wybiorę się dokądś z wegusami-t o dopiero będzie czad;-D

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2012 7:35 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca