Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukam Wegetarian z Wrocławia  

marrrcysia
świeżaczek

Hej, mam na imie Marcelina mam 27 lat i razem z moją 10 letnią córką chciałybyśmy przejść na dietę wegetariańską szukam miłych " doświadczonych" wegatarian z Wrocławia którzy pomogli by mi i wprowadzili w tajniki tego stylu życia. Wiadomo, ze ksiazki to nie to samo co rozmowa i rady "żywego" człowieka 🙂 Pozdrawiam! Marelina.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/02/2014 11:30 pm
Kabatka
początkujący

Jestem co prawda wegetarianka z Wrocławia, ale jeszcze bardzo niedoswiadczoną. Polecam zajrzeć na Facebooku na grupę wegetarianie Wrocław - tam na pewno znajdziesz takie osoby 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2014 1:53 pm
marrrcysia
świeżaczek

Niestety nie posiadam facebooka, ale bardzo dziekuję za radę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/02/2014 11:15 pm
Kubahugo
świeżaczek

Ja jestem doświadczonym wegetarianinem, to naprawdę świetna sprawa. Dam Ci radę w kuchni kieruj się intuicją, nie bój się łączyć smaków. Im więcej kolorów na talerzu tym lepiej. Acha i surowa prawie zawsze jest lepsze od gotowanego.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/02/2015 4:05 pm
Unready
świeżaczek

Chętnie podzielę się tym co sama wiem, ale zgadzam się z przedmówcą - własny rozum, smak i intuicja są najlepszymi doradcami w tej kwestii 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/03/2015 12:52 am
Dozorca
bywalec

Kiedy to było. Wszystko się rozleciało.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2018 11:23 pm
  
Praca