Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie 40 plus  

Strona 1 / 2 Następny

No wlaśnie. Czy są tu jacys wegetarianie nieco wcześniej urodzeni?
Poznajmy się.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2014 10:02 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Odezwę się za 2 lata 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 12:08 am
eRZet
weteran forum

A ja za 9 😀

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 12:37 am
marekpapro
bywalec

Tygrysku ja juz mogłem parę lat temu 🙁

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 1:01 am

no super. to wątek geriatryczny możemy uznać za otwarty :rotfl:

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 2:54 am
marekpapro
bywalec

No to Tygrysku dajesz czym, się zajmujesz skąd jesteś ect 🙂
Chyba że na priva 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/10/2014 9:26 pm

Kocham życie i ludzi.
Od wiosny do jesieni szlajam się na żaglach, najchętniej na Bałtyku, od jesieni do wiosny pocę się w dojo Karate Kyokushin.
Poza tym muzyka punkowa (każda dobra muzyka jest punkowa ;)) i esperanto, którego niedawno zaczęłam się uczyć.
Czy wiecie że esperantyści to też przeważnie wegetarianie? Dostałam zaproszenie na zlot, gdzie jako norma było jedzonko wege, a za specjalną dopłatą mięsko, choć namawiali żeby nie brać.
Znajomych i przyjaciól mi nie brak, ale brak mi ludzi którzy rozumieją bycie wege.
A mieszkam w pięknej wsi Turkiem zwanej.
Szkoda, że tego wszystkiego nie można zapisać w profilu.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2014 12:40 am
marekpapro
bywalec

Fajnie sie masz, ja tak nie mam. Nie ma żadnych przyjemności 🙁 ale ok bo temat zakieni sie w marudnik .
Moj syn jest dla mnie największą radością i przyjemnością.Tak jak wczesniej pisałem interesuje mnie zegarmistrzostwo,
troche radio komunikacja. Oczywiście lubię kontakt z naturą i jak tylko mam czas lecę do lasu.
Uwielbiam zbierać grzyby i je jeść oczywiście. Mam uroczą małą suczkę. Acha kocham jezdzic motocyklem,
kiedyś z jeździłem pół polski, teraz mnie nie stać na motor . A miszkam w Paprocanach - teraz jest to dzielnica Tychów.
W tej miejscowości moi przodkowie rozpoczeli pierwsze powstanie śląskie. Zobaczcie na necie mamy zameczek myśliwski jedny taki w Europie,klasztor franciszkanów i piramidę - super hotel i bardzo ładne jezioro, dookoła ktorego jest wypuzlowana ścieżka. Spacer po niej jest super ponad 7 km.

Pozdrawiam

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2014 12:23 pm

Faktycznie prawie marudnik, w dodatku alogiczny.
"nie mam żadnych przyjemności"
"syn...zegarmistrzostwo...radiokominikacja...kontakt z naturą...suczka..."
od kiedy to 5=0?

Może masz gorszy czas w życiu, ale wszystko mija, nawet najdłuższa żmija.

Ja wczoraj z wielkim namaszczeniem ugotowałam zupę dyniową, pierwszy raz, a syn spróbował kropelkę i zrobił sobie kanapkę 😉 Taki los matki, która nie robi na obiadek rosołu i kotleta.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2014 7:02 pm
marekpapro
bywalec

Nigdy nie jadłem zupy z dyni, ale może też wolałbym kanapke 😉
Masz rację trochę pomarudziłem. No wiesz ale ten moto 🙁

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2014 11:28 pm

Co do moto to rozumiem. Nic fajnego 🙁
Zupa z dyni jest super, zawiozłam do klubu żeglarskiego i zniknęła w moment. Po prostu gdy ma sie 12 lat to nie lubi się gdy matka eksperymentuje w kuchni. Nie pozostaje mi nic innego jak dalej robić piersi z kurczaka, dopóki młody nie będzie gotów na zmiany.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2014 7:39 pm
marekpapro
bywalec

Chciałbym tez spróbować tej zupy. Z tego co piszesz mamy synów w tym samym wieku 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/10/2014 7:59 pm

Jest prosta jak konstrukcja gwoździa. Zawsze jak robię zupę to najpierw podsmażam na oliwie trochę cebuli, ewentualnie czosnku. Potem daje się włoszczyznę i pokrojoną w kawałki dynię. Dużo przypraw bo dynia jest mdła- sól, pieprz, gałka ,muszkatołowa, starty imbir. Lubię też dodawać gotowce np przyprawy do kurczaka albo do gyrosa.
Tak po prawdzie, mięso samo w sobie nie ma smaku, ten smak tworzą dopiero przyprawy. te same przyprawy dodane do warzyw też dają niesamowite smaki.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 11:51 am
marekpapro
bywalec

Dzięki Tygrysico będę musial powiedzieć żonie. 🙂
Albo sam zrobię

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 5:52 pm

Popieram samozrobienie. W kuchni powinni rządzić mężczyźni 😉

[edytowane 27/10/2014 przez zielony-tygrys]

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 8:04 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca