Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie 40 plus  

Strona 2 / 2 Wstecz
marekpapro
bywalec

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/10/2014 8:35 pm

No i co tam nowego?
Choinka już stoi?
U mnie w domu gdzie się da wiszą kiczowate ozdóbki, łańcuszki i gwiazdki. Choinkę postawi dziecko jak zacznie ferie.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/12/2014 5:24 pm
marekpapro
bywalec

Hej Tygrysie choinka już stoi, prezenty kupione 🙂 nic tylko czekać na święta.
Już wiem nawet co dostanę, ale powiem po świętach , mam nadzieję że Ty też sie pochwalisz.

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2014 12:11 am

He he, jeden prezent dla mnie juz czeka u mnie w szafie. Lubię dostawać prezenty od osoby, która naprawdę mnie kocha i rozumie.
Dotarło do mnie że mam nowego zięcia. Co by tu kupić takiemu zięciowi na pierwszy prezent?
Od razu być wredną teściową i kupić skarpetki czy troche poudawać dobrą ? :rotfl:

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2014 6:39 pm
marekpapro
bywalec

No pięknie teściowa, to już brzmi jak narzedzie tortur 🙂
Jak bedzie źle to zieciu zada Ci pytanie :
Ile teściowa powinna mieć zębów ?
dwa- jeden żeby otwierala piwo zieciowi, a drugi żeby ją bolał 🙂
Żartuję oczywiście.
no to po swietach sie pochwalimy prezentami 🙂

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2014 10:18 pm
marekpapro
bywalec

No to Tygrysico co dostałaś ? Ja oczywiscie cb radyjko 🙂
A i jeszcze jedno pytanie grasz moze w ghost recon ?

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2014 8:11 pm

Bardzo dobre prezenty. Kilk książek żeglarskich i kilka Pratchettów. Do tego rodzinka w święta była grzeczna.
No i mnóstwo orzechów. Teraz przeglądam przepisy i właśnie gotuje soczewicę na pastę z orzechami. Ktoś mi kiedys mówil, że z orzechów nerkowca robi się pyszny wege serek, ale dokładnie nie pamiętam jak.

[edytowane 28/12/2014 przez zielony-tygrys]

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2014 11:35 am
marekpapro
bywalec

No to super 🙂 ciesze się

nigdy nie nazwę podłego człowieka świnią, psem , czy padalcem. Zwierzeta nie zasługują na takie porównanie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2014 12:42 pm
ceris
świeżaczek

Ostatni wpis prawie rok temu... Melduję się w kąciku geriatrycznym 😀 Pozdrawiam wszystkich młodszych i starszych 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2015 6:05 pm
Samanya
bywalec

Melduję się w kąciku geriatrycznym

ahhhahahahha 😀 rozwaliłeś mnie Pan/Pani 🙂
BTW to bardzo piękny wiek, czasem zastanawiam się jaka i czy jeszcze będę .. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2015 8:39 pm
ceris
świeżaczek

Owszem, piękny wiek i cieszę się nim, jako kobieta w kwiecie wieku 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2015 12:43 am
sokół
bywalec

u mnie za 4 lata kryzys wieku średniego 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/06/2015 5:41 pm

Hejo.
Dawno tu nie zaglądałam.
Witaj Ceris wśród młodziezy geriatrycznej 🙂
Znowu było Halloween i znowu mam miąższ z dyni. A zdążyłam zapomnieć, co z tym się robi. Na szczęście w tym wątku jest moj własny przepis :D.

Nie znosze października, te podobno piękne pomarańczowo-brązowe kolory mnie dołują. Nareszcie listopad, za chwilę liście znikną i pewnie spadnie śnieg.

make love not war

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2015 11:10 am
wilka
początkujący

Witam, też jestem w mniejszości (wiekowej). A jeszcze tak niedawno....Hi, hi, hi.
Pozdrawiam wszystkich wege w "słusznym wieku" (takich jak ja).
Niedawno miałam przygodę z poważną chorobą, jednym z jej efektów ubocznych były częste anemie, potrzebne były transfuzje. Lekarze kiwali głowami, bo "słyszeliśmy, że pani odmawia jedzenia mięsa". Gdybym jadła mięso byłoby mi łatwiej pokonać anemię. Wyjaśniłam, że jestem wegetarianką od bardzo dawna, że to świadomy wybór, że ja niczego demonstracyjnie nie odmawiam, po prostu od lat jestem wegetarianką. Na szczęście lekarze zrozumieli, nikt mnie już nie nagabywał na wiadomy temat.

Pozdrawiam wszystkich wegetarian, szczególnie tych nieco wcześniej urodzonych.

wilka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/02/2017 8:05 pm
Dozorca
bywalec

Cxio jam finigxis.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2018 11:34 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca