Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nicholas Sparks  

Wiejka
stały bywalec

Czytał ktoś jego książki..??Bo ostatnio obejrzałam film"Pamiętnik"..który baaardzo mi się spodobał i chętnie przeczytam ksiażkę..ale czy ktośz was może coś powiedziec na temat tego autora..:)
Pozdrawiam!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2006 8:27 pm
Mahika
początkujący

Ja czytałam "Jesienną miłość" jego autorstwa 🙂 Wzruszająca książka ( na jej podstawie nakręcono "szkołę uczuć", jak ktoś chce to mogę przestłać bo mam w formie e-booka)
🙂

"Miłość to zjadanie robaka"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/02/2007 3:40 pm
e-anandas
bywalec

Ksiazek nie czytalem ale filmy ogladalem i bardzo ciekawe byly. Historia w Pamietniku byla jak z zycia. Moze nei mojego ale znam podobne sytuacje. Zreszta takich historii w literaturze oraz kinie bylo wiele. Szczerze polecam.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2007 11:15 pm
Kathrine28
początkujący

Czytał ktoś jego książki..??Bo ostatnio obejrzałam film"Pamiętnik"..który baaardzo mi się spodobał i chętnie przeczytam ksiażkę..ale czy ktośz was może coś powiedziec na temat tego autora..:)
Pozdrawiam!

Czytałam ksiązkę tego autora pt LIST W BUTELCE(i była super)polecam(ostatnio na podstawie tej książki był film w telewizji-z Kevinem Kostnerem w roli głownej)

kathrine

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/06/2008 5:30 am
badba
bywalec

czytałam parę jego ksiazek....ale mi najbardziej podobał sie "List w Butelce"... może dlatego że oglądałam film, i mogłam porównać co sie w fabule zmieniło... a zmieniło sie...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2008 1:23 pm
Nantosvelta
forumowy expert

Najpierw obejrzałam "Szkołę uczuć". Kocham ten fiolm, widziałam go ileśtam razy 😀 Wogóle polubiłam przez ten film Mandy Moore, wcześniej nie wiedziałam, że potrafi śpiewać 😮 Niedługo późniejj dostałam w swoje rączki "Jesienna miłość". Byłam w szoku jak bardzo się różnią i jak bardzo podobała mi się i ona i film :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2008 1:09 am
  
Praca