Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Eragon i Najstarszy  

Frutaniva
bywalec

Czy czytaliście te książki ? W najstarszym jest bardzo mądrze napisane o nie jedzeniu mięsa

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2007 11:00 pm
Koniara
stały bywalec

nie czytałam.
ja jestem ciągle na etapie Upiora 😀 Już trzeci raz czytam tą książke bo mi się podoba, i chce znać, zapamiętać każdy szczegół 🙂

może kiedyś przeczytam 🙂

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2007 11:07 pm
vegetena
stały bywalec

A kto jest tych książek autorem?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2007 11:09 pm
Frutaniva
bywalec

A o czym jest Upiór ,bo nie czytalam. Autorem jest Christopher paolini to taka mlodziezowa ksiazka fantasy,ale dosyc wciagajaca jak juz sie zacznie.

[edytowane 25/10/2007 przez Frutaniva]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/10/2007 11:09 pm
Patrice
bywalec

Eragon ( ksiażka) jest świetny aczkolwiek musze przyznac ze do jego filmowej wersji miałabym pare zastrzeżen 😉 a na Najstarszego to juz sie zrobiła kolejka w bibliotece wiec troche poczekam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2007 3:01 pm
Frutaniva
bywalec

niestety film faktycznie jest o wiele gorszy od książki zreszta czesto tak juz jest 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/01/2008 6:55 pm
kalina
forumowicz

Te książki są świetne. Przeczytałam je obie jednym tchem. Nawet kupiłam sobie ERAGONA żeby mieć go w własnej biblioteczce. I z niecierpliwością czekam na następny tom :thumbsup:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/05/2008 8:39 pm
StellaArtois
weteran forum

a mi się nie podobały, chociaż uwielbiam fantasy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/05/2008 8:58 pm
Luu
 Luu
początkujący

Czy czytaliście te książki ? W najstarszym jest bardzo mądrze napisane o nie jedzeniu mięsa

Tak,ja czytałam i też zwróciłam na to uwagę..(:
W ogóle lubię jako-taką fantastykę czytać...(:

' Myślę, więc jestem wegetarianinem.' (((:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 7:48 pm
Kakaowa
forumowicz

kiedyś zaczęłam czytać eragona aleznudziło mnie i nie rozumiem co wy w tych książkach widzicie 😛

I like fruits!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/06/2008 6:30 pm
ozzi_93
bywalec

Eragon i Najstarszy to jedne z moich najbardziej lubianych książek. Kocham fantastykę ale w przyszłości może się to zmienić . kiedyś trzeba wydorośleć...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2008 5:16 am
MuayThai89
bywalec

Ja zostalem wege na poczatku czytania Najstarszego :D...
Taki maly zbieg okolicznosci 😀

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/12/2009 7:29 pm
  
Praca