Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

H.Murakami  

adamrozew
stały bywalec

Polecam ksiązki autora wymienionego w tytule, jest wspaniały.
Ja osobiscie lubie najbardziej Norwegian Wood, oraz Kafkę nad morzem

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2008 4:36 am
bol_ek
forumowicz

poki co mialem okazje tylko "After dark" ale nie zamierzam na niej zaprzestac :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 3:28 pm
adamrozew
stały bywalec

"Po zmierzchu" oczywiscie jest napisane dobrze i utrzymuje odpowiedni poziom, ale moim zdaniem te ksiazki ktore wymieniłem wcześniej są lepsze, tez polecam "sputnik sweetheart", zresztą wszystkie książki tego autora polecam:)
pozdrawiam
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 11:32 pm
bol_ek
forumowicz

no teraz chce dostac kafke nad morzem :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/07/2008 4:15 am
Sagamore
stały bywalec

właśnie czytam Norwegian Wood (angielskie tłumaczenie) cóż... sex, alco & The Beatles

kurcze, okładka z pewnością jest świetna:)

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2008 3:32 pm
Angell
początkujący

Czytalam "Na południe od granicy, na zachód od słońca" i "Przygode z Owca", jak tylko bede miala czas to siegne po druga czesc owcy... Murakami ma bardzo specyficzny styl i chyba nie wszystkim on pasuje(znajoma marudzila ze nic z tego nie rozumie), ale ja go uwielbiam i polecam mimo wszystko i wszytkim 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/04/2009 2:49 am
lamdre
forumowicz

Niesamowity pisarz, czytałem Norwegian wood, Kronika ptaka nakręcacza i Tańcz Tańcz Tańcz; takie książki pozostawiają "ślad"....

Cokolwiek robisz lub marzysz, że możesz to zrobić - Zacznij tylko. W zdecydowaniu drzemie geniusz, siła i magia.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/08/2009 2:37 pm
kazamuko
stały bywalec

Niedawno odkryłam ale zakochałam się w jego twórczości 🙂 . Podoba mi się tematyka jaką porusza, sposób w jaki to robi, to jak muska delikatnie temat seksu... Nie trawię tylko za bardzo tych wstawek oderwanych od rzeczywistości... no ale podsumowując i tak jest dobrze.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2010 2:15 pm

Ubóstwiam Murakamiego.. ehym, tj. jego książki rzecz jasna.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/05/2011 2:25 am
  
Praca