Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gulasz sojowy.  

  RSS

saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
31/08/2006 8:36 pm  

Już dawno nie jadłam czegoś tak pysznego!!! Wielkie brawa dla Polgruntu!!!

Polecam wszystkim gorąco. I waszym żołądkom też 🙂

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
31/08/2006 9:07 pm  

zdecydowanie popieram 🙂 jest pyszny i mżna go przyrządzić na wiele sposobów.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
31/08/2006 11:12 pm  

Hm...szczerze mi średnio smakował..:)Ale jadłam kiedyś taki pyszny..tylko nie pamiętam z czego to było..:)

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
01/09/2006 2:58 am  

bardzo dobrze smakuje wtedy, kiedy się do niego przygotuje soso, dobrze doprawi [pieczarki, cebula itp] i zostawi całośc do przegryzienia przez noc. W przeciwnym razie może być nieco twardawy.

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
01/09/2006 1:25 pm  

no ja pewnie źle zrobiłam..:D..Zwykle takei dania robię gdy się spiesze i nie mam czau na normalny obiad, dlatego pewnie niedokąłdnie robię:)....

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
01/09/2006 4:01 pm  

Ja też, szczerze mówiąc, gulasz sojowy Polgruntu zaliczam do jednego z ich najgorszych produktów. Już dawno temu przestałam go kupowaś. Jak już, to wolę sama zrobić taki gulasz.
A w ogóle to zauważyłam ostatnio, że bardzo spadło wykorzystanie proteiny sojowej w mojej kuchni. Kiedyś jadłam tego dużo więcej.


OdpowiedzCytat
saimaa-lake
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 150
04/09/2006 12:45 pm  

Ja też, szczerze mówiąc, gulasz sojowy Polgruntu zaliczam do jednego z ich najgorszych produktów. Już dawno temu przestałam go kupowaś. Jak już, to wolę sama zrobić taki gulasz.
A w ogóle to zauważyłam ostatnio, że bardzo spadło wykorzystanie proteiny sojowej w mojej kuchni. Kiedyś jadłam tego dużo więcej.

To ty chyba smaku nie masz 😀 😀 😀 😀

On a steady diet of soda pop and Ritalin.


OdpowiedzCytat
_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
04/09/2006 12:57 pm  

To ty chyba smaku nie masz

Ech, dziecko, dziecko... O swój smak raczej się martw, widzisz sama - Wiejka twierdzi, że średnio jej smakuje, Reiha - że bardzo dobry... wtedy, jak się go dobrze samemu doprawi... I co Ty na to?
Zresztą smak to kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
04/09/2006 10:08 pm  

saimaa-lake...trochę przesadziłąś..nie chodzi mi o to, że ja też tak sobie go lubię, ale fakt faktem, ja się z Tobą nei spieram, choć też nei zawsze się zgadzam z Twoimi pogladami.Trzeba uszanowac czyjeś zdanie...:)
PZdr!
PS.Nie na temat ale cyba lubisz Green Day:D??Bo po opisie widzę:D....

[edytowane 4/9/2006 od Wiejka]

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Nowakowski
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
17/05/2007 10:58 pm  

Ja przeważnie jadłem z kukurydzą i ostro przyprawiony 🙂 Pycha jest... i można zrobić faktycznie na wiele sposobów


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 294
20/05/2007 12:54 am  

dla mnie ohyda. tak samo jak kostka sojowa (strasznie straszne). Kotlety sojowe kocham, a tych 2 produktów przez gardło nie mogła przecisnąc. Mimo ukochanych pieczarek, kukurydzy, cebuli i przprwaw. Kwestia gustu. (:

koskaan


OdpowiedzCytat
  
Praca