Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

super...  

  RSS

moniulekm
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 188
05/10/2006 11:11 am  

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7516
😡


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
05/10/2006 12:26 pm  

I powiedzcie teraz jak czlowiek, wege mieszkajacy w miescie może byćzdrowy...fuuj..ten tekst o pomidorach i moczu jest ochydny:/...czego to ludzie dla kasy nie robią:/.

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
06/10/2006 12:52 am  

całe zycie sie wkur***łam ze mieszkam na wsi a tu zaczynam doceniać. Chleb sto razy lepszy, woda w kranie mniej twarda (co z tym idzie mniej wysuszona skóra), jajka z pewnego źródła itd.
a z drugiej strony-brak rozrywek, kin, sklepów, barów, teatrów i w ogole wszystkiego.... nic tylko mieszkac na wsi i miec super szybką fure zeby sobie kursować do miasta;)

hide and seek


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
06/10/2006 2:54 am  

Ooo matko... to juz wszystko jest traktowane chemią i innymi świństwami...?? Chyba ,a raczej na pewno założe sobie kiedys ogródek i będe tam sama hodowała warzywka i owoce:) Tekst o pomidorach kompletnie mnie dobił bo ja tak je lubię... i może juz niedługo natkne sie na takiego ciągnącego się :casstet: Łee a fujj :casstet:


OdpowiedzCytat
IZQ
 IZQ
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 48
06/10/2006 11:06 pm  

wiecie co... w DZISIEJSZYM świecie nie da sie już jeść normalnie... 😡 a przynajmniej zdrowo :casstet: próbowałam jak wariat jeść najzdrowsze rzeczy a nie wyszło,bo niestety nawet "pełne witaminek" pomidorki czy jabłuszka są nafaszerowane nie wiadomo czym... 😡 i jak tu nie być wściekłym,że do tego płacimy za to żeby jeść warzywa z...MOCZEM!! a fuj :casstet:


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
07/10/2006 12:26 am  

Dziś jadłam chleb z pomidorem... Musiałam usilnie powtarzać sobie: "Nie ciągnie się, nie ciągnie się", a i tak byłam bliska :casstet:
Odbierają nam przyjemność jedzenia, może lepiej byłoby mieć jedzenie w pigułkach? Łyk i po zawodach.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
IZQ
 IZQ
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 48
07/10/2006 7:37 pm  

albo nie mieć świadomości co w nich się znajduję.... Wtedy przynajmniej nie ma się oporów,a nie:za każdym razem gdy sięgam po owoce w sklepie musze mieć na względzie,że to że są takie ładne,soczyste i dojrzałe,to nie zasługa natury... 🙁 jej już dawno odebrali możliwość dzielenia się z nami swoim bogactwem... 😡 "najszczęśliwiej czuje się ten,kto ma najwięcej złudzeń" -szczera prawda ... 😮


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
07/10/2006 8:47 pm  

Mieszkam na wsi, mamy własną działkę, ale to nie jest takie proste. Owszem, łatwo wyhodować niektóre warzywka, są smaczne i zdrowe. Z drugiej strony, wszystko zalezy od warunków atmosferycznych. W tym roku była susza, moje ogródkowe pomidory do niczego się nie nadają, nawet ogórków nie było zbyt wiele. Marchew czy pietruszka, nawet ich nie widać z ziemi. Jedyne, co się udało, to dynia, kabaczki. Samo posiadanie działki nie rozwiązuje problemu. Aż mnie na wymioty zbiera, kiedy pomyślę o tym, że tak często gotuje warzywa na parze... Te kupowane również... :casstet:


OdpowiedzCytat
quueeen
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 86
08/10/2006 2:05 pm  

ja mam swoje jabłka i gruszki, stare pyszne odmiany, i wogole nigdy nie był pryskane czy nawożone, te jabłka ze sklepu są obrzydliwe...wszyscy sadownicy ciagle pryskają jabłka, po każdym deszczu, zmiany warunków, cały czas pryskają przed grzybem i zarazami...
warzywa biore od wujka co ma swoje pole dla siebie i nie traktuje ich chemią...
przecier z pomidorow robiłam z pomidorów od znajomego z tunelu, nie pryskane, ale jak nie skusić sie na piękny kalafiorek, podsypywany chemią?
ja nie eliminuje chemii całkowicie bo sie tak nie da, ale staram sie jak najbardziej ją ograniczać 🙂


OdpowiedzCytat
  
Praca