Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

pizza z telepizzy  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Sandla
świeżaczek
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1
11/11/2006 10:18 pm  

Nie ma to jak domowa pizza:) ja uzywam greckiego serapodobnego:) lecz uwiebilam produkty naturalne ze wsi od moje Babci:) ahhh 🙂 pozdrawiam 🙂

Sandra


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
11/11/2006 11:00 pm  

Kupując, można zamówic pizze bez sera, żaden problem (chyba ze to taka pizzeria gdzie podgrzewaja gotową to lepiej zrezygnowac tak czy tak) . Najsmaczniejsza oczywiście domowa, na nadzianko polecam duzo smązonej cebulki, oczywiście pomodrory, pieczarki, papryke czosnek; żeby wegańska pizza nie była za sucha, wystarczy dać grubsza warstwę nadzienia (w tych kupnych zawsze żałują:)) i można tez dodać cukinie lekko podsmażoną- pychota.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
31/07/2009 2:28 am  

A wiecie może czy w Pizzy Hut używają sera z podpuszczką mikrobiologiczną? Pisałam do nich, ale odpowiedzi niestety nie uzyskałam 🙁 A dla mnie pizza bez sera niestety nie jest zjadliwa... 😉 Chętnie bym sobie zamówiła, już nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
31/07/2009 1:08 pm  

W pizzeriach nie używa się prawdziwego sera, tylko seropodobnej masy z dużym udziałem tłuszczów roślinnych, takiej najtańszej. Wątpię, żeby w masowej produkcji używali wielokrotnie droższego sera, chyba że chodzi o jakieś ekskluzywne restauracje.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
05/08/2009 9:03 pm  

Pizza Hut niestety używa podpuszczki naturalnej do serów 🙁

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
haku
 haku
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 56
06/08/2009 3:06 pm  

Pizza Hut niestety używa podpuszczki naturalnej do serów 🙁

taką dostałaś odpowiedź 😮 ?
to po co oni piszą w menu, że ich pizza jest wegetariańska
na szczęście przestałem już jeść ale to lekka przesada 😡


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
06/08/2009 8:53 pm  

Dostałam odpowiedź, że używają podpuszczki zwierzęcej i , że istnieje możliwość zamóiena pizzy bez sera, ale niestety takiej nie rekomendują, gdyż nie są w stanie zagwarantować, że spełni ona nasze oczekiwania tak jak ich pozostałe produkty 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
.Cherry.
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 53
24/10/2009 4:04 am  

Dlatego lepiej zrobić samemu 😉
Dobre , zdrowe (zależy co dodamy) i mamy pewność że chcemy tylko to co dodaliśmy i lubimy 😉
Ja np. często znajdywałam niespodzianki-czyli po prostu włosy 🙄

Łzy są kroplami duszy.


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 133
24/10/2009 4:17 am  

Dostałam odpowiedź, że używają podpuszczki zwierzęcej i , że istnieje możliwość zamóiena pizzy bez sera, ale niestety takiej nie rekomendują, gdyż nie są w stanie zagwarantować, że spełni ona nasze oczekiwania tak jak ich pozostałe produkty 😉

he, he, he pamiętam kiedyś dostałem taką oto pizze w Zakopanym (ale nie w Telepizzy)
placek jak stary klapek
na wierzchu cienka, łuszcząca się skorupka zaschniętego soku pomidorowego
i turlające się od brzegu do brzegu 6 kaparów
- a gdzie karczochy ? - pytam
- skończyły się, no niestety
- no a gdzie ser?
- ser? w karcie nie ma sera, niech pan zobaczy
(były wylistowane same dodatki ale głowę bym dał że do Margerity)
- to ja dziękuję
- jak to? ale już zrobiliśmy

[edytowane 23/10/2009 przez Tempeh-Starter]

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
Greeney
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 59
24/10/2009 4:49 am  

Hmm... ja lubię zarówno pizzę, jak i sery żółte... Tak jak Wiejka, kocham kuchnię włoską 😀
Ale dawno nie dane było mi konsumować żadnej pizzy... A co dopiero robionej własnoręcznie. Ale narobiliście mi smaka na tą domową wegańską pizzę, chyba zacznę kompletować składniki. 🙂 😛

[img]http://img190.imageshack.us/img190/7118/thebeatlesbanwa4.jpg[/img]


OdpowiedzCytat
Tempeh-Starter
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 133
24/10/2009 1:38 pm  

w marketach które same pieką sprzedają niewyrośnięte ciasto drożdżowe - jako ciasto na pizze, to moim zdaniem jest po prostu kawałek ciasta na bułki ale idealnie się nadaje na spód kosztuje grosze, po rozwałkowaniu można pokryć 2 blachy.
tyle że w lodówce wytrzymuje dobę potem wyłazi z tacki i idzie sobie dalej po półach...

RÓB SOBIE TEMPEH


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
24/10/2009 2:41 pm  

Ale narobiliście mi smaka na tą domową wegańską pizzę, chyba zacznę kompletować składniki

Polecam przepisy na pizze (przykładowy dobór składników) i sos na spód z mojego bloga: www.kuchniaww.blogspot.com.
😉

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
21/08/2010 10:58 pm  

Unikam pizzy ( kupnej ), ale będąc na wczasach ( tak jak teraz ) po prostu nie za bardzo jest co zjeść, więc nie mam wyboru. No cóż - tydzień jedzenia śmieciowego żarcia chyba mnie nie zabije 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca