Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Imbir  

  RSS

Inesita
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 85
14/11/2006 10:58 pm  

Gdzieś na forum widziałam przepis na herbatkę z imbiru łagodzącą bóle manstruacyjne ale nie mogę tego teraz znaleźć a chciałabym go przesłać koleżance. Może ktoś z was go zna. 🙂

raaraa swami raaraa!


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
14/11/2006 11:40 pm  

jak przepis, to pewnie bardziej skomplikowana sprawa, ja zwyczajnie zalewam cieniusieńko pokrojone plasterki świeżego imbiru wrzątkiem i parzę kilka minut. z tym, że dla mnie to jest najlepszy sposób na mdłości wszelakiego pochodzenia;)

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
14/11/2006 11:52 pm  

😀 Wygląda na to, że wszechstronny ten imbir bardzo, bo ostatnio kolega polecił mi pić na chore gardziołko i pomogło:) łyżke sproszkowanego zalewało sie szklanka wrzątku i już, tylko to piekielnie niedobre jest, ale działa:) może tez i na bóle podziała nie wiem bo mnie na szczęście nic nie boli- jeszcze jedna zaleta tabletek antykoncepcyjnych: problem pmsów, przydługich lub nieregularnych miesiączek znika, okres chodzi jak w zegarku.


OdpowiedzCytat
quueeen
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 86
19/11/2006 1:06 pm  

hehe...a ja mam polecenie picia herbatki z krojonego imbiru po obiadku na lepsze trawienie...wszechstronny bardzo 🙂


OdpowiedzCytat
  
Praca