Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ciastka z cukrem  

  RSS

waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
25/02/2007 11:43 pm  

Ktoś wie może jakie są składniki tych popularnych ciastek posypywanych cukrem? Chyba wszyscy wiecie o które mi chodzi..?!

[edytowane 25/2/2007 od waszakicia]


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
26/02/2007 6:36 pm  

Rany, Kicia, nie mozesz po prostu przeczytac skladu na etykiecie 😮 ? Albo wyslac maila do producenta?

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
26/02/2007 9:06 pm  

Myślę, że Kici chodzi o takie ciastka na wagę. Zapytaj w sklepie. Ale podejrzewam, że jajka mają 😉


OdpowiedzCytat
SoulSista
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 128
26/02/2007 10:51 pm  

Oj, Waszakicia chyba się rozleniwiła, że zamiast zapytać pani w sklepie, wklepuje takie pytanie w necie.. 😛 I mnie, i Ireth, nieźle rozbawiłaś 🙂 Nawet jeśli są na wagę, a pani nie wie, na opakowaniu zbiorczym, z boku kartoniku jest zawsze karteczka ze składem, można poprosić i pani Ci przeczyta. A jeśli kupujesz ciastka w cukierni, to już tym bardziej ci powiedzą, to nie żadna tajemnica, bo podają składniki a nie proporcje. I nie sugeruj się jednym składem ciastek, że np. gdzieś indziej wyglądają one identycznie, więc pewnie to to samo, pracowałam w cukierni, i co zakład, to swoje pomysły.

Pozdrawiam,

Soul


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
26/02/2007 11:06 pm  

Nie widzę w tym nic smiesznego bo ja tych ciastek nie kupywałam. Mam chyba ze dwa woreczki w domu. Faktycznie kupywane na wage. Nie chciało mi sie iść do ciastkarni tylko po to by zapytac co jest w składze ciastek....myslałam ze ktoś z was WIE i dlatego pytam.. 😮


OdpowiedzCytat
SoulSista
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 128
26/02/2007 11:50 pm  

Oj, nie denerwuj się tak :] Ciężko się domyślać skąd i jakie ciastka masz w domu, a opis [i] ciastka z cukrem[/i], tak i jak ciastka orzechowe, czy z marmoladą, albo kokosanki - to nie znaczy wszędzie to samo, wszystko zależy od sklepu, cukierni, producenta, itd. Wyluzuj trochę ;]


OdpowiedzCytat
ptakbezglowy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 457
08/03/2007 12:29 pm  

Czyżby maślane ciasteczka?


OdpowiedzCytat
  
Praca