Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ulubione smaki.  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
28/07/2007 7:19 pm  

Frytki z potężną ilością soli i sosem pomidorowo cebulowym, zielona herbata i aromatyzowana herbata czerwona, , żurawiny, , cukier trzcinowy, pasty warzywne z chwupiącym chlebem, kukurydza, czekolada, tym dużo kakao, wiórki kokosowe, ciecierzyca i jeszcze coś o czym napewno zapomniałam.


OdpowiedzCytat
Anulka7
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 46
29/07/2007 2:41 am  

suszone banany, nerkowce, nalesniki ze szpinakiem, makarron razowy-mmmmm najlepiej sam na zimno:P sok ze swierzych pomaranczy, jablka, ZIELONA HERBATA 🙂


OdpowiedzCytat
AgraFeczka89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 151
29/07/2007 3:06 am  

banany :D:D:D

Agrafencja 😀


OdpowiedzCytat
aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
03/08/2007 2:59 pm  

hem hem.... co by tu zjesc... a co my tu mamy? ...
-orzechy nerkowce, wloskie, laskowe, migdaly
- owoce zwlaszcza te sezonowe ehh czemu truskawek czy borowek nie ma caly rok:(
-obecnie melon dwa dziennie nie moze byc inaczej 😉

-ponad wszystko kocham warzywa z ryzem w curry
leczo z soja mojej mamy ahh boski smak
pesto genovese


OdpowiedzCytat
Michalina
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 55
20/08/2007 4:45 pm  

Kocham frytki i do tego keczup własnej roboty z gigantyczną ilością czosnku. PYYYYYYYYYCHA !!!!!!!!!


OdpowiedzCytat
mary2525
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
20/08/2007 9:11 pm  

musli, suszone i surowe owoce....mniammm..... 🙂


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
22/08/2007 1:41 pm  

owsiany, orzechowy, słonecznik, cynamon,śliwki suszone i grzyby..mmm...kocham gdy idąc lasem czuje grzyby..a jak bosko smakuje np tak prawdziwek na surowo...mniam


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
27/08/2007 1:40 am  

Smakolyki? oj tyle tego jest ze trudno wymienic chyba wszystkie owoce, jednak najbardziej lubie jablka. Super tez sa kiszone ogorki i kapusta i sok z kiszonej kapusty. Ogorki z duza iloscia czosnku. "Tradycyjny" smakolyk to jednynie czekolada gorzka 90% kakao.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
15/09/2007 2:26 pm  

Hmmm.... Napewno owoce! Jabłka, banany, nektarynki w sezonie to truskawki. Gruszki mogą być, ale wolę tamte owoce. Co jeszcze? Może jakiś jogurt. Kiedy.s to byly jeszcze jakie słodycze, ale teraz STOP. :)) Aha i pycha jest sok z jabłek i marchwi domowej roboty! 🙂
No to chyba tyle.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
01/08/2009 5:28 pm  

Owoce suszone, świeże , warzywa ( praktycznie wszystkie ), chleb razowy ( ciężki, na zakwasie), masło prawdziwe , herbata czarna, mleko, bita śmietana klimeko 🙂
To tylko mała część, ogólnie lubę jeść 🙂
A i orzechy ubóstwiam - nerkowce rządzą 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
01/08/2009 6:29 pm  

Och, suszone pomidory. Zioła. Yerba mate. Gorąca czekolada i maślany rogalik. Pierożki z grzybami, kapustka z grzybami i wszystko z grzybami.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
01/08/2009 6:37 pm  

Szarlotka sypana i ciasto bananowe bez mąki 😛 😛 Kakao gorzkie, mocne z cukrem trzcinowym. I ekologiczne budynie z prawdziwą wanilią, najlepiej z wiśniami w syropie wyrobu babci 😛
Ależ się rozmarzyłam 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
01/08/2009 6:54 pm  

Bardzo dobry jest chleb z lanego ciasta. Jest tak dobry, że wystarczy nań tylko oliwa albo masło i plasterek pomidora.


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
01/08/2009 8:59 pm  

Hmmmm...jest kilka takich magicznych rzeczy, ktorym nie moge sie oprzec i zawsze daja mi swego rodzaju radosc i sa takim lekarstwem na wszystko 🙂 na zly dzien, na dobry dzien, na przecietny dzien...KAWA... moj Boze, co ja bym bez niej zrobila....MASLO ORZECHOWE - jak sie przysse to koniec. W domu nie postoi. MAKARON Z TRUSKAWKAMI 😀 I na pewno cos tam jeszcze sie znajdzie. Ale ogolnie jedzienie i ulubione smaki wywieraja spory wplyw na moje "zycie emocjonalne" 😉


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
02/08/2009 12:45 am  

Bardzo dobry jest chleb z lanego ciasta.

Cóż to za chleb?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca