Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ulubione smaki.  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
02/08/2009 1:02 am  

Bardzo dobry jest chleb z lanego ciasta.

Cóż to za chleb?

Chleb nosi nazwę "Baltazar" jego struktura przypomina gąbkę, pozostaje długo świeży i nigdy się nie kruszy, ma bardzo ciekawą konsystencję. Zapytaj o niego w dobrej piekarni, może będą mieli? Z tego co widzę w necie, różne piekarnie sprzedają do cudo.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
02/08/2009 1:07 am  

To jest chleb razowy czy zwykły?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 51
02/08/2009 6:18 pm  

Nie chcę Cię okłamać, ale smakuje jak razowy (a nie wiem czy smak i kolor wystarczą by to osądzić). W każdym razie mi tak bardzo smakuje, że choć biały chleb jadam niechętnie to dla Baltazara zrobiłabym wyjątek. 😀


OdpowiedzCytat
czapla_666
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 230
06/08/2009 2:11 am  

Nie wyobrazam sobie zycia bez dzemow domowej roboty:P i ogorkow- w kazdej postaci:)

Usmiechaj sie, kiedy tylko mozesz. To najlepsze lekarstwo na wszystko:)


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
06/08/2009 2:27 am  

Ostatnio odkryłam super prosty sposób na poprawę humoru - banan rozgnieciony widelcem wymieszany z kakaem ciemnym, odrobiną cukru trzcinowego. Można jeść z chlebem, z sałatką owocową, sam.
Dzisiaj akurat nie zdołał poprawić mi humoru, ale zazwyczaj daje rade 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
06/08/2009 3:01 am  

Cukinia w śmietanie (w temacie o obiadach podałam przepis). Dojrzałe, słodkie, ociekające sokiem nektarynki! Smażone pieczarki. Czosnek!

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
31/10/2010 1:08 am  

orzechy- różne, ale najbardziej chyba nerkowce i fistaszki:)
z warzyw surowa marchewka, pietruszka i kalafior, a z owoców jabłka (ale tylko twarde) i banany (najlepiej niedojrzałe, a jak dojrzałe to rozgniecione i wymieszane z kakaem, pycha!)
z nie do jedzenia to różne herbaty: zielone, czerwone i białe
z mniej zdrowych rzeczy lubię kupne musli, słodycze i pizze;)


OdpowiedzCytat
Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
31/10/2010 2:22 am  

Czekolada!! <3, banany suszone, orzechy, migdały, mozarella, oliwki z migdałem w środku i jak większość tutaj, mój narkotyk-zielona herbata 😉

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca