Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kebap  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
14/05/2007 1:54 pm  

ehu, nie no nie dla mnie robienie sobie kanapek na miasto...ale trochę owoców zawsze mozna zabrac(np.suszonych)

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
14/05/2007 8:26 pm  

zawsze mozna ugotowac wiecej i wziasc ze soba w miasto/do szkoly/na impreze/koncert/silownie lub wrzucic do lodowki i zjesc po powrocie.
pasty na chleb/pasztety zawsze robie na 3-5 dni
po za tym jesli mam biegac glodny czyli wkurw....po miescie i szukac jedzenia(ewentualnie po znalezieniu zarcia biegac i szukac wc) to wole wziasc z domu,usiasc gdziekolwiek,w miare przyjemnym miejscu i najesc sie


OdpowiedzCytat
krówka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
14/05/2007 8:43 pm  

no...na mieście to czasem szlag może trafić.
Jeszcze jak zobaczyłam, ze głupie frytki robią na jednej patelni z rybami to myślałam, ze wykituję.
W ogóle jestem jakaś przewrażliwiona i wszędzie węszę podstęp.Jakiś czas temu jak zamówiłam naleśniki, to się bez przerwy zastanawiałam, czy one aby nie były robione na jednej patelni z tymi pierogami z mięsem... mam nadzieję, ze nie były, ale od tego myślenia to mi się jedzenia poza domem odechciało. Wolę własne, lepiej przygotować coś samemu i wiedzieć co w tym jest 🙂

O! Jeszcze pamiętam jak pół roku temu zamówiłam wegetariańską pizzę i...na samym wierzchu, na chama leżał kawałek szynki! Brrr.


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
28/07/2007 5:57 pm  

jak jeszcze nie bylem wege to jadlem raz kebaba , i doszlem do wniosku ze sa ochydne blee .../
wegetarianskiego jeszcze nie jedlem ( musze sprobowac)

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca