Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wegetarianizm  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/10/2008 3:04 am  

aczkolwiek końcówka, w której weganizm jawi się jako niebezpieczne odchylenie, jest przygnębiająca.

Może nie tyle odchylenie odbiegające od norm żywieniowych społeczeństwa ludzi ale Pani doktor zaznaczyła, że ten rodzaj diety może mieć poważne, negatywne konsekwencje dla zdrowia po wielu latach jej stosowania.

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
25/10/2008 4:43 am  

Słyszałam fragment tej audycji. Nie podobała mi się . Pani ekspert z SGGW twierdziła ,że owowegetarianie dopuszczają jedzenie ryb. 😮 Słyszałam jakieś listy od słuchaczy , którzy byli wegetarianami ale nie wytrzymali. 😉 Mówiono ,że to nie jest dieta odpowiednia dla dzieci i młodzieży.Skąd my to znamy ?
Kiedyś słuchałam nocnych audycji Trójki właśnie na temat odżywiania ,w tym o wegetarianizmie. Aż się chciało słuchać , były mądre , ciepłe , na poziomie. 🙂


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
25/10/2008 3:01 pm  

Pani ekspert z SGGW twierdziła ,że owowegetarianie dopuszczają jedzenie ryb.

Tzn, że babol nie wie co mówi 😡


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
25/10/2008 5:31 pm  

pani ktora prowadzila audycje pomylila z lekka definicje 😀 a potem sie dziwić czemu est tyle owowegetarian, semiwegetarian, ktorzy jedza ryby 😮


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
25/10/2008 8:12 pm  

Owo oznacza jajko, a nie rybę, pani powinna się dokształcić... chyba że miała kawior na myśli 😮

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
26/10/2008 12:39 am  

Pani ekspert z SGGW twierdziła ,że owowegetarianie dopuszczają jedzenie ryb.

i jak to zaczynać dyskusje o wegetarianiźmie jeśli ktoś nawet nie wie czym on jest? nieco mnie denerwuje że czytam argumenty aktualne... 20 lat temu 😛 nadal słyszymy o niedoborach białka chociaż dawno obalono ten mit, który powstał w czasach gdy nie znano pojęcia aminokwasu ^^ myślę że wynika to z baaaardzo marnej eudukacji dietetycznej 😛

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca