Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

McDonald's  

Strona 1 / 7 Następny
  RSS

perfectionist
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
02/03/2008 3:58 pm  

Wie ktoś może, czy w McDonald'sie jest jakiś produkt(?), który nie ma w składzie czegoś odzwierzęcego?


OdpowiedzCytat
AgraFeczka89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 151
02/03/2008 4:16 pm  

tak 🙂 w McDonald to woda w WC 😉
A tak serio to tak, coś by się znalazło , ale brzydzę się tym miejscem ;// a czemu pytasz (jeśli można wiedzieć) ???

Agrafencja 😀


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
02/03/2008 5:09 pm  

Może jakieś sałatki? choć i tak pewnie pełne cukru 😉
McDonalds to taki śmieciarz, że w ogóle lepiej się tam nie zbliżać

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
02/03/2008 5:41 pm  

wali od tego budynku ;] nawet jak przechodze obok albo kolo jakiegos inneg kebaba 😡 😛

spalmy go xD butelki z benzyna i kamienie? :> xD

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
02/03/2008 7:11 pm  

ja 2 lata temu pracowalam w sieci pizzeri i w tego typu miejscach niestety nic nie jest swieze! co sie da to sie chowa do lodowy na nastepny dzien. A salaty, pomidory itp przychodzily w foliach z napisem"pakowane w atmosferze modyfikowanej", takie warzywo po wyjeciu dlugo nie wiedlo. A moja znajoma usiwadomila mnie ostatnio(choc i tak tam nie jadam) ze w makdonaldzie salatki czyms spryskuja, nie pamietam czym ale sie za tydzien spytam jej o co chodzi

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
02/03/2008 9:08 pm  

McDonalds...nie polecam tego miejsca nikomu...bleee...okropność...smród...naczynia do wszystkiego...wiele zastrzeżeń 🙁
Lecz niestety nie tylko tam. Połowę swojego życia przepracowałam w restauracjach i niestety również o nich nie mam najlepszego zdania. 😉

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
02/03/2008 9:34 pm  

Przerażają mnie tam te plastikowe pudełeczka, kubeczki, widełeczki...

velvet


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
02/03/2008 10:03 pm  

O tak, zawsze gdy jesteśmy w jakimś większym mieście moja rodzinka rusza do McDonalda 😀
A że zwykle jest to w porze obiadowej, to mnie kupują frytki 😮 :rotfl:


OdpowiedzCytat
velvet
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 257
02/03/2008 10:05 pm  

do dziś pamiętam czasy szkolne, kiedy przy okazji każdej [u] [/u] wycieczki klasa buntowała się by wstąpić do tego "raju"

velvet


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
03/03/2008 5:37 pm  

A ja jestem wściekła ,bo w moim mieście prezydent wydał właśnie pozwolenie na powstanie pierwszej restauracji McDonald's. 😡 Budowa wkrótce.
Myślę że lepiej nie ryzykować z frytkami. Mogą być smażone m.in.z dodatkiem nasyconych tłuszczy zwierzęcych. :exclam:


OdpowiedzCytat
perfectionist
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
03/03/2008 6:00 pm  

pytam, bo właśnie często po wycieczkach się tam jeździ, dlatego chciałabym wiedzieć:)


OdpowiedzCytat
Milunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 305
03/03/2008 8:46 pm  

U mnie w miasteczku na szczęście tego przybytku nie ma. Ale perfectionist ma rację, że każda wycieczka szkolna musi się tam znaleźć i coś zjeść. To jakiś chory zwyczaj. Ja moim dzieciom odradziłam jadanie w tym miejscu i na razie to skutkuje, choć koledzy patrzą na nich niezbyt przychylnie 😉

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.


OdpowiedzCytat
Kapibara
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 163
03/03/2008 9:25 pm  

Aż mną wzdrygnęło, nie wiem jak was ale mnie starsznie odstrasza ten smród zdechłego kotleta chyba zrobionego z e szmaty i zaraz przypomina mi sie konsystencja ,,bułki " jak.ą kiedyś tam jadłam ...blee...

[edytowane 3/3/2008 od Kapibara]


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
03/03/2008 10:03 pm  

Jak jeździłam na wycieczki szkolne (teraz nie jeżdze bo 1. niema zadnych ciekawych. 2. na nie ciekawe szkoda czasu) to zawsze musielismy tam wstąpić 😐

A ten smród... faktycznie jest okropny. :/
Ja ak przechodze do Mc to mnie aż odrzuca. KFC przynajmniej aż tak nie czuć, chociaz tez jestem anty-kfc

A najbardziej mnie wkurza jak jestem z kolezanką w silesi albo czyms podobnym. Jak mamy isc cos zjesc to mowie wprost ze nie jem nic z Mc ani KFC, i ide gdzies gdzie jest cos dobrego, wege. A one że ja jakaś dziwna jestem, i specjalnie tam idą 😐
wkur... mnie to bardzo. ale co zrobić? Nic. Głupoty się nie da wyleczyc

[edytowane 3/3/2008 przez Koniara]

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
03/03/2008 10:20 pm  

Może by się coś znalazło, np surówka, ale szczerze nie polecam. Dwa lata temu na weekendzie za granicą jedynym otwartym lokalem, który z mamą znalazłam był właśnie McD. Zamówiłam surówkę, czego bardzo żałowałam, bo smakowała jak plastik i z warzywami niewiele miała wspólnego. Następnego dnia resztki w ogóle nie przejawiały jakichś zmian, więdnięcia. Aż strach pomyśleć, z czego oni to robią.
Na dzień dzisiejszy jestem pewna, że nigdy nie zapłacę grosza tym niszczycielom lasów i mordercom zwierząt. Ba, moja stopa nie postanie nawet w tym smrodzie 😡 Nie chcę mieć z tym toksycznym koncernem nic do czynienia. Podobnie KFC. Zero poparcia.

Polecam poniższą gierkę. Lubię ją, jednak świadomość, że imituje rzeczywistość nieco psuje zabawę...
[url] http://www.gry.jeja.pl/39,mcdonalds.html [/url]

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 7 Następny
  
Praca