Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

McDonald's  

Strona 5 / 7 Wstecz Następny
  RSS

/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140

OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
22/03/2010 10:14 pm  

właśnie miałam to wkleić 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
krzewos
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1
25/03/2010 2:51 pm  

jest-sałatka- ale nie dobra, jest sucha, bez smaku>>>BLEE
a tak woogóle, to jest ktoś z Krakowa(dziewczyna)?


OdpowiedzCytat
lisek
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 83
25/03/2010 3:00 pm  

jest-sałatka- ale nie dobra, jest sucha, bez smaku>>>BLEE
a tak woogóle, to jest ktoś z Krakowa(dziewczyna)?

A po co ci ona?

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
25/03/2010 3:59 pm  

ten filmik o powstawaniu kotletow do maka, tam gdzie uzyto m.in. papieru toaletowego, to prawda ze tak sie robi te kotlety w maku? czy to jakas parodia jest?


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
27/03/2010 12:31 pm  

halo... odpowie mi ktoś?


OdpowiedzCytat
Karen
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 46
27/03/2010 1:14 pm  

Więcej cierpliwości 😉
To parodia. Jakby te kotlety miały taki skład, to myślę, że już dawno by ich nie sprzedawano. Teraz zwraca się dużą uwagę na McDonald'owe jedzenie.


OdpowiedzCytat
Beoska
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 20
08/04/2010 12:05 am  

Hmm... Ja idę na rozmowę o pracę... Właśnie do McDonalda jutro... Interesuje mnie, jak wygląda to wszystko od tzw. kuchni, chcę poznać cały ten proceder od podstaw. Kłóci się to z moimi przekonaniami o niejedzeniu mięsa (bo jak to, sama nie jem, a dla masy ludzi smażę?!), ale desperacko potrzebuję pieniędzy i to wszystko jest strasznie poplątane.


OdpowiedzCytat
mirecha
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
29/04/2010 12:50 am  

polski eksperyment o jedzeniu z sieciówek fast food
http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,32546,news,,1,,czy_hamburger_splesnieje_po_miesiacu,aktualnosci_detal.html#autoplay

przerażające!!

"wrogowie radia Maryja niech będa przeklęci"


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
30/04/2010 3:15 am  

http://www.eioba.pl/a2579/dlaczego_frytki_mcdonalds_sa_tak_smaczne

Unikałam od dawna, ale teraz moja noga tam więcej nie postanie..

Przebrnijcie do końca.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Riku
 Riku
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 20
08/05/2010 2:07 pm  

Nie wiem czy jeszcze kogoś interesuje ten temat, ale o Mc mogę trochę powiedzieć, ponieważ pracowałam tam około roku (tak samo jak w KFC). Tak jak już mówili poprzednicy wszystko spełnia normy itd, ale np z tym smażeniem w oleju: faktycznie wszystko ma swoje oddzielne komory, ale cóż z tego jak olej wymieniają raz w miesiącu? Wszystkie pozostałości panierki w komorze z frytkami wyciągane są na sitko i smażą dalej. Co do mięcha to ponoć jest to 100%, ale z tego co udało mi się wyciągnąć z jednego z zaprzyjaźnionych menadżerów, to ponoć są to odpady wołowe . Wszystkie warzywa mają masakryczne długie daty ważności, a to chyba podejrzane prawda? A poza tym sposób w jaki tam się ludzi traktuje pozostawia wiele do życzenia, więc nie oczekiwałabym, że ktoś się tam będzie lepiej obchodził ze zwierzętami:(

Co do KFC: wg. mnie 10x lepsza restauracja niż Mc. Poważnie. Przynajmniej widać tam, że kurczak to kurczak a nie jakaś niewiadomego pochodzenia mielona.

Pozdrawiam


OdpowiedzCytat
Riku
 Riku
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 20
08/05/2010 5:25 pm  

Nie no, ja też jestem przeciwna takim "restauracjom", stwierdzam tylko fakt, że do KFC dostarczają kurczaki w całości, a nie jak w Mc podejrzanego pochodzenia mielonkę. Aczkolwiek pizzy hut nie mogę sobie odmówić:D


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
08/05/2010 10:36 pm  

Gdzieś (prawdopodobnie tutaj) spotkałam się z pewną informacją, że PH stosuje podpuszczkę odzwierzęcą, więc ich ser nie jest wege niestety.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Dzierzba
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 102
09/05/2010 1:20 am  

Jestem trochę roczarowana komentarzami. Czyżby odpady wołowe wzbudzały aż takie zgorszenie (są w każdym hamburgerze bez względu na restaurację), zapominamy tylko o tym skąd ta wołowina jest i jak to wygląda!! 60% bydła do McDonalda hodowana jest w Amrece Południowej, nie wiem czy zdajecie sobie sprawę w jak skandalicznych i niedopuszczalnych warunkach bydło jest znakowane, kastrowane itp, a potem to już masowa gehenna włącznie z kilkudziesięciogodzinnym transportem pod pokładami ogromnych statków transportowych (śmiertelność 30%)-by trafić do rzeźni i McDonalda.
KFC Jezu!!!!!!!!!!! fermy drobiu to chyba jedno z najbardziej koszmarnych rzeczy jakie widziałam! Włącznie z aplikacją hormonów powodujących wykluwanie się piskląt z 3 nóżkami!
A tu zapewnienia, że KFC lepsze od McDonalda HALO!!! 😡


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
09/05/2010 3:33 pm  

Gdzieś (prawdopodobnie tutaj) spotkałam się z pewną informacją, że PH stosuje podpuszczkę odzwierzęcą, więc ich ser nie jest wege niestety.

Tak, napisałam jakiś czas temu do nich maila i odpowiedzieli, że używają podpuszczki naturalnej, czyli odzwierzęcej.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 7 Wstecz Następny
  
Praca