Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 148 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
20/06/2010 6:18 pm  

Bells chetnie skorzystam z przepisu ostatnio polubilam spzinak- wczesniej mi jakos nie smakowal . Mialam tort warzywny- przekladaniec z porem- serem i szpinakiem 🙂


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
20/06/2010 9:30 pm  

Obiad jadłam na raty-w pracy zupę pomidorową z makaronem z termosu,a jak wróciłam do domu odgrzałam sobie młodą zasmażaną kapustę i zjadłam z chlebem bo nie chciało mi sie gotować ziemniaków:)

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
20/06/2010 10:36 pm  

ogórki z bitą śmietaną - brak weny.

A co to za ogórki z [b] [/b] bitą śmietaną [b] [/b] ?


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
20/06/2010 11:21 pm  

Jako że w dniach 18-20 czerwca wszystkie pizze w Telepizzy są tańsze o 50%, to postanowiłem się zabawić i trochę sobie pofolgować. Dziś na główny posiłek dnia zjadłem pizzę Aragońską średniej wielkości za 19,45:) Składała się ona z:
1 połowa: szynka, bekon, kukurydza, ananas, extra ser; 2 połowa: mięso, oliwki, pieczarki, papryka, extra ser.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
21/06/2010 12:26 am  

Jako że w dniach 18-20 czerwca wszystkie pizze w Telepizzy są tańsze o 50%, to postanowiłem się zabawić i trochę sobie pofolgować. Dziś na główny posiłek dnia zjadłem pizzę Aragońską średniej wielkości za 19,45:) Składała się ona z:
1 połowa: szynka, bekon, kukurydza, ananas, extra ser; 2 połowa: mięso, oliwki, pieczarki, papryka, extra ser.

To następnym razem czytaj skład na karcie dań - będziesz miał normalną.


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
21/06/2010 1:37 am  

Następnym razem wybieram wegetariańską, ale dla ciebie to i tak żadna różnica, skoro jesteś zagorzałym weganinem, bo przecież w tej pizzy będzie ser. Więc nie przejmuj się, że ludzie jedzą mięso, bo gdy jedzą nabiał, to przynoszą śmierć zwierzętom tak samo jak mięso.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
21/06/2010 1:44 am  

No tak.... Kolejny nieprzystosowany koleś z problemami identyfikacji, się ze szczyptą mesjanizmu zesłany w czeluścia internetowe.


OdpowiedzCytat
Pacyna
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 155
21/06/2010 1:45 am  

Wczoraj makaron z truskawkami :).

A dzisiaj z pieczarkami, czosnkiem i kukurydzą, w sosie pomidorowym. Takie spaghetti. I sałatka z pekińskiej, pora, pomidora, ogórka kiszonego i czerwonej fasoli :).

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
21/06/2010 3:19 am  

tru... to miłe, że się nam przedstawiłeś oraz i godne podziwu, że szczerze opisałeś siebie wraz ze swoimi niedoskonałościami, ale całkowicie odbiegasz od tematu. Trafiłeś pod zły wątek, to nie jest pokój zwierzeń dla pokrzywdzonych przez naturę. Poszukaj na innych forach, może zechcą cię wysłuchać i połączyć się z tobą w bólu. Liczymy że ci się uda;)


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/06/2010 2:37 pm  

[b]Szymonie nie prowokuj[/b] :exclam: bo inaczej tego co robisz nie potrafię nazwać. Wiem, że empatyków uważasz w większości za fanatyków ale tutaj na tym forum większość użytkowników stanowią właśnie empatycy. Korzystasz z naszych informacji i wypadałoby abyś nam okazał szacunek zamiast prowokować. Ten temat został założony z myślą o tym aby był inspiracją gdy jakiś wegetarianin nie ma pomysłu na obiad. Podkreślam słowo wegetarianin a jak wiesz mięso w diecie wegetariańskiej się nie znajduje.
Inną sprawą jest to, że ktoś jedzący mięso chcąc zaczerpnąć jakiś info na temat wegetarian wchodzi na forum i co widzi? Od kiedy wegetarianie jedzą mięso?
Ten temat był wolny od kłótni i daruj sobie tutaj agresję.


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
21/06/2010 2:49 pm  

tru... to miłe, że się nam przedstawiłeś oraz i godne podziwu, że szczerze opisałeś siebie wraz ze swoimi niedoskonałościami, ale całkowicie odbiegasz od tematu. Trafiłeś pod zły wątek, to nie jest pokój zwierzeń dla pokrzywdzonych przez naturę. Poszukaj na innych forach, może zechcą cię wysłuchać i połączyć się z tobą w bólu. Liczymy że ci się uda;)

Chopie kogo obchodzą twoje problemy ze sobą, nie trolluj. Teraz się zacznie 20 stronicowe pyskowanie gówniarza bo nie masz nic ciekawszego do roboty ? Pyskować to ty sobie możesz do kumpli.


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
21/06/2010 3:45 pm  

nikogo nie obchodzą twoje problemy ze sobą tru, więc nie spowiadaj się nam tutaj z nich. A pyskować to ty już zacząłeś przed chwilą smarkaczu. Nie wiem tylko skąd wnioskujesz, że ja również miałbym zacząć się wyzywać. Przecież ja ci kulturalnie tłumaczę co i jak, a ty nagle zaczynasz mnie chamsko atakować i prowokować do kłótni. To się nazywa trolling wiesz? Opanuj się, po co robić z forum chlew?

[edytowane 10/11/2010 przez szymon1980kat]


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
21/06/2010 4:04 pm  

Nawet nie czytałem tego badziewia, czy ktoś może wyciąć tego trolla ?


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
21/06/2010 4:17 pm  

No trzeba go zgłosić Adminowi. Kiedyś mnie obrzucał wyzwiskami, generalnie to jestem trollem i fanatyczką 😉


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
21/06/2010 4:55 pm  

badziewie to ty generujesz od samego początku 'tru', odkąd pojawiłeś się na tym forum.
Bellis no wiem że mój post ze składnikami pizzy zabrzmiał jak prowokacja, ale nią nie był. Pochwaliłem się tylko że uraczyłem się czymś czego normalnie nie jadam. No co ja poradzę że w pizzy której repertuar mi się spodobał, było mięso? Miałem to ręcznie wydłubywać? Ty to już we wszystkim widzisz prowokacje, trochę mi cię szkoda.

[edytowane 21/6/2010 przez szymon1980kat]


OdpowiedzCytat
Strona 148 / 280 Wstecz Następny
  
Praca