Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 153 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
15/07/2010 8:59 pm  

Pacyna, gratuluję sukcesów kulinarnych 😉
A u mnie banalnie - 2 ziemniaczki i trochę zielonej fasolki szparagowej + bułka tarta na łyżce oliwy.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Pacyna
bywalec
15/07/2010 11:03 pm  

[b] Lily[/b] - dziękuję bardzo! 😉
Nigdy nie gotowałam, dlatego teraz przy każdej potrawie przeżywam małą ekscytację ;D.

zaniosłam przyjaciółce słoik mojej zupki i jej mamie tak zasmakowało, że aż chciała przepis :D, taaaak, to bardzo połechtało moje ego :D.

[edytowane 15/7/2010 przez Pacyna]

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
15/07/2010 11:12 pm  

W tym tygodniu była już zupa jarzynowa, kotlety brokułowo-kalafiorowo-pieczarkowe z brązowym ryżem i beszamelem; żurek, łazanki, gołąbki. Jutro w planie leczo. 🙂

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
18/07/2010 1:48 am  

barszcz z bobem, ryż brązowy z bakłażanem, cebulą, pomidorami i czosnkiem.

Mój dzisiejszy obiad był okupiony litrami potu: mamy ślepą, malutką kuchnię...pomimo tego, że po nastawieniu wszystkiego wchodziłam do kuchni tylko po to, żeby pomieszać w garnkach to i tak miałam zapewnioną prawdziwą saunę 🙁

OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
18/07/2010 3:53 am  

Jejku, ja nawet nie muszę być w kuchni, żeby lało się ze mnie strumieniami 😮 na "obiad" byłam dziś w stanie zjeść tylko czereśnie i trochę orzechów włoskich. I popić maślanką 😛

OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
19/07/2010 4:21 pm  

Dziś będzie obiad odgrzewany, bo wczoraj zrobiłam górę jedzenia: ziemniaki, kotlety z kaszy gryczanej, grochu i płatków owsianych. Zrobię do tego mizerię i gotowe : ))

OdpowiedzCytat
nova.nike
bywalec
20/07/2010 4:22 pm  

U mnie dziś makaron świderki z sosem z sera gorgonzola + oliwki a do tego jakaś surówka.

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
21/07/2010 6:59 pm  

A ja przyjechałam do rodzinki i gotuję obiadki. 😉 Wczoraj był ryż z warzywami (a'la leczo), a dzis ziemniaki + kalafior + smażona cebula, czosnek, papryka i sekretny składnik - chrzan. 😀 Oni jeszcze piją kefir.

OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
21/07/2010 7:41 pm  

Ja na chwilę wpadłam pokatować się tym tematem: bo głodna jestem niesłychanie, wszystkie kanapki zjadłam a tu jeszcze ponad 2h z żołądkiem zwiniętym w mizerny kłębuszek..

Ja jeszcze nie wiem co za ten czas będę konsumować: byle szybko, byle duuużo... 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Pacyna
bywalec
21/07/2010 8:42 pm  

A ja dzisiaj zrobiłam pierogi z zieloną soczewicą i pieczarkami. Jak na debiut pierogowy, to całkiem smaczne wyszły 🙂 :P.

post ten wyraża opinię użytkownika w dniu dzisiejszym i nie może być użyty przeciwko niemu w dniu jutrzejszym ani żadnym innym.

OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
21/07/2010 9:50 pm  

A u nas dziś barszcz czerwony i krokiety z pieczarkami

OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
21/07/2010 10:29 pm  

U mnie dzisiaj też barszcz czerwony. Wczoraj ziemniaki z kotletami z warzyw i z surówką z min. kiszonej kapusty, wyszła przepyszna, a robiła ją moja siostra. Przedwczoraj warzywa na patelnię z ryżem brązowym i sosem pomidorowo-paprykowym ale niestety z torebki.

OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
22/07/2010 12:04 am  

przypomnieliscie mi jak ja dawno nie jadlem pierogow..........
jedna z 3 rzeczy ktore musze sie nauczyc robic
pierogi-nie jak w sklepie
pizze-jak z piccerni
lazanie-jak z restauracji

OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
22/07/2010 12:11 am  

Tru, pizza domowa jest bardzo prosta w przygotowaniu. Świerze warzywka i przyprawy to oczywiście ważna sprawa, ale ważniejsze jest ciasto, jak się dokopię do przepisu to napiszę. Co więcej, ja robię takie mazidło jak się robi w pizzeriach (tzn. nie dokładnie takie, ale żeby ciasto nie było suche). Z koncentratu pomidorowego, oliwy i przypraw oraz czosnku i tym smaruję ciasto i dopiero później nakładam warzywa i na koniec posypuję przyprawami, ale nie przeginam z bazylią, bo pizza gorzknieje.

[edytowane 21/7/2010 przez Nela89]

OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
25/07/2010 4:12 pm  

My dzisiaj robimy pizze, a wczoraj było canelloni ze szpinakiem.

OdpowiedzCytat
Strona 153 / 280 Wstecz Następny

Praca