Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 249 / 280 Wstecz Następny
  RSS

marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
26/08/2012 8:39 pm  

ziemniaki, fasolka szparagowa, kalafior, mizeria : ))


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
28/08/2012 9:41 pm  

Wczoraj były placki z cukinią i do tego pomidory z cebulą i jogurtem naturalnym.

Dzisiaj kaszotto (ugotowana kasza jęczmienna + duszona marchew, cebula, pietruszka, seler, por, wszystko razem wymieszane i przyprawione) , do tego mizeria.


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
28/08/2012 10:47 pm  

Jako iż fatka posiadała pewne nadwyżki papryki która już zaczynała się marszczyć to:

*wczoraj- wewnątrz ryz brązowy, pomidor, cebula, curry

[img=400x324] [/img]

*dzisiaj- leczowate coś na parówkach sojowych + ziemniaki pozostałe z niedzielnego grilla

[img=400x244] [/img]

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
firaga
forumowicz
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 32
30/08/2012 2:00 am  

Ostatnio:
pierogi ruskie
makaron z fasoli mung z warzywami
kotlety sojowe duszone w sosie cebulowym + kasza jęczmienna + marchewka z groszkiem

A dzisiaj spaghetti.

Punkt Zapalny - recenzje płyt, relacje z koncertów, felietony, lifestyle, proza własna i biadolenie o niczym.


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
16/09/2012 8:13 pm  

ziemniaki z koperkiem, mizeria, fasola po bretońsku- moja wersja z marchewka i pietruszką


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
27/09/2012 10:26 pm  

wczoraj krem z dyni, cieciorka,puree z dyni,mieszanka sałat, pomidor,oliwki,pestki dyni.
dziś placki ziemniaczane z jogurtem sojowym,surówka z białej kapusty i czerwonej.


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
04/10/2012 9:47 pm  

przedwczoraj gołąbki do tego sałata z pomidorem,oliwkami,pomidorami suszonym,pestki
słonecznika,dyni.
wczoraj krem warzywny z przewagą papryki,łazanki.
dziś ziemniaki,kalafior,buraczki,leczo.


OdpowiedzCytat
SilentEnigma
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 152
04/10/2012 11:21 pm  

Pełnoziarnisty makaron żytni ze szpinakiem, suszonymi pomidorami w oleju i soczewicą 🙂
A jutro będzie coś z bakłażana i/lub cukinii 🙂
Uwielbiam jeść 🙂


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/10/2012 2:49 am  

Dobra. Pizza mi się udała jak trzeba. Była DOBRA w smaku i wyglądała jak pizza. Ciasto w większosci z mąki białej i tylko nieco razowej (na drożdżach), Na wierzch: sos pomidorowy z chili z dobrych pomidorów i świeżej papryczki z ziołami prowansalskimi, tarty ser salami Mlekpolu, wędzone tofu w plastrach i zielone oliwki.
Jestem usatysfakcjonowany.
Dziękuję Wam wszystkim którzy się do tego sukcesu przyczyniliście! 🙂

[edytowane 13/10/2012 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
JoannaJamróz
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 7
14/10/2012 12:38 pm  

http://your-naturalhealth.blogspot.com/ -> zapraszam do mnie jest juz troche przepisow:))

Joanna J.


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
14/10/2012 4:11 pm  

Samosy z soczewicowym dhalem dziś będą ^^


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
20/10/2012 2:05 am  

A ja miałam dziś na obiad kapustę z papryką, cukinią, cebulką i ziemniakami. Najpierw podsmażane, a później duszone na głębokiej patelni.
Dodałam do tego zioła (niestety, suszone, bo wole świeże), jarzynkę i było mniam, pychotka;-D Zdjęć jedzenia nie robię, to nie pokażę Wam mojego jedzonka:)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
23/10/2012 10:40 pm  

Fatka po wegańsku:

dzisiaj - makaron pełnoziarnisty+ sos z pomidorów i cebuli+ kotlety z płatków owsianych i czerwonej fasoli posypane kiełkami rzodkiewki z biedronki, gościnnie wystąpiły rzodkiewka i koper

W Niedzielę- coś typu tortilla (brokuł, pomidor, kiełki, kapusta pekińska, cebula, fasola czerwona, keczup- a naleśnik zrobiony tylko z mąki i wody- ciut gumowaty ale na drugi dzień dobry 😛 )

I również w niedziele - kawa z własnoręcznie "utrzepanym" mleczkiem sojowym (nie obiad, ale pochwalić sie chciałam 😛 - trochu piany wyżarłam aby było widać jej wysokość)

😀 😀 😀

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
24/10/2012 2:03 am  

Apetyczne zdjęcia, tę "tortillę" bym pożarła tu i teraz 🙂

U mnie dzisiaj domowa zupka chińska- podsmażone: cebula, marchew, pietrucha, brokuł, cukinia, podgotowane potem w wodzie z imbirem i grzybkami mun, doprawione chili, sokiem z cytryny i sosem teriyaki. Do tego smażone tofu marynowane w sosie teriyaki i occie ryżowym + makaron Mie (jest obrzydliwy, na przyszłość będę używać drobnego sojowego lub ryżowego...). Posypane natką pietruszki.
Zdjęcia wrzucę, jak dam przepis na bloga. Bo mimo makaronu, godne polecenia, nie chwaląc się 😎


OdpowiedzCytat
Mango
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
26/10/2012 2:55 am  

U mnie dziś było na słodko- królowały kluski na parze gotowane z polewami, słodkimi sosami i posypką:)

Później jeszcze słowackie śliwki na deser i na tydzień mam dość słodyczy;-D

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"


OdpowiedzCytat
Strona 249 / 280 Wstecz Następny
  
Praca