Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 47 / 280 Wstecz Następny
  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
29/07/2008 3:42 am  

Mięsożernym posmarowałam margaryną ciasto smakowało im czyli zmiękło hehe a moja była na sucho i była smaczna zależny kto co lubi ja kocham wszystko co twarde ,chrupkie z zakalcami do mnie 😀 😀

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
29/07/2008 2:00 pm  

naleśniki z farszem grzybowo - cebulowym. Mama była zachwycona:)


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
29/07/2008 2:25 pm  

Mama poprosiła mnie, żebym zrobiła dziś obiad dla rodziny, więc ugotuję im mój pyszny wege-bigos 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
29/07/2008 2:44 pm  

A ja dziś na obiad planuje fasolkę po bretońsku do tego kasza jęczmienna z surówka(marchew+cukinia+pomidor+natka+papryka) z olejem z winogron.
Pyszny mówisz a jak robisz może przepis dla mnie bo tak zachwalasz ,że nabrałam apetytu:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
29/07/2008 4:12 pm  

ja kocham wszystko co twarde ,chrupkie z zakalcami do mnie 😀 😀

I nie boli Cię po zakalcach żołądek ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
29/07/2008 7:30 pm  

Od rana piorę, biegam do banku, agencji pracy, (trzeba wszystko załatwic przed powrotem do Polski)wiszę na telefonie, ale udalo mi się zrobic placki ziemniaczane z puszki.pl Dodałam swoje przyprawy i wszystko ładnie pachnie- ja wprawdzie nie mam apetytu, ale ciężko pracujący ostatnio mąż musi zjeśc coś na ciepło


OdpowiedzCytat
AgraFeczka89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 151
29/07/2008 8:46 pm  

naleśniczki ze szpinakiem i czarnymi oliwkami

Agrafencja 😀


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
29/07/2008 10:32 pm  

a ja zawsze wcinam ciasto typu do kopytek jeszcze nie zrobione 🙂 mniam

dziś zupa z dyni i pizza ze sklepu do odpieczenia ; ]


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
30/07/2008 1:38 am  

ja kocham wszystko co twarde ,chrupkie z zakalcami do mnie 😀 😀

I nie boli Cię po zakalcach żołądek ? 😮

Jakoś przez ostatnie pół roku nie bolał mnie ani razu.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
30/07/2008 4:18 pm  

Wczoraj i dzisiaj na obiad leczo.
Kurcze, za gorąco jest i zupełnie nie mam chęci na gotowanie :/

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
30/07/2008 4:31 pm  

o tak słonko daje ostro,ale ja się ciesze chęci u mnie jak najbardziej dziś kuleczki ryżowe sos słodko-kwaśny i sałatka z pomidora i białej kapusty,ale mam w planach wypad nad wodę więc jeszcze nie do końca wiem jak to z tym obiadem będzie:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
30/07/2008 10:48 pm  

kalafior podsmażony z bułka tartą, do tego młode kartofelki przecięte na pół i zamarynowane w oliwie i przyprawach i upieczone w piekarniku, tak samo z kawałkami pomidora, pychota! chciałem zrobić zdjęcie, ale oczywiście mamusia nie raczyła się zapytać czy może wsiąść aparat


OdpowiedzCytat
mary
 mary
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 51
30/07/2008 11:22 pm  

Ja mialam dzisiaj cos na ksztalt leczo lub potrawki warzywnej : cukinia, paryka kukurydza cebulka itp z pomidorami, z kotletami z kaszy gryczanej i serka topionego 🙂 pychotka.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
31/07/2008 12:29 am  

Gratulacje Loviisa 🙂
A ja dziś danie obiadowe na kolację zrobiłam, zaszalałam 😉
http://picasaweb.google.pl/sylwia.fortuna/Food/photo#5228875364106857410

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
31/07/2008 12:38 am  

a ja falatele mialam czy jak to tam sie zwie ; ] 😀


OdpowiedzCytat
Strona 47 / 280 Wstecz Następny
  
Praca