Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 51 / 280 Wstecz Następny
  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
06/08/2008 3:59 pm  

A ja dziś pewnie zrobię kotleciki sojowe mielone z kasza gryczana i sosem jakims mam ochotę na serowy kto wie:)

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
06/08/2008 9:44 pm  

Smażone w panierce talarki tofu + kasza jęczmienna i gryczana z podsmażaną cebulką i kiszone ogórki.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
06/08/2008 10:27 pm  

A ja ostatnio żywię się proso, żeby nie rzec prymitywnie. Kasza gryczana, fasola szparagowa, cukinia, razowy makaron - to moje główne dania. I brzoskwinie, codziennie brzoskwinie.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
07/08/2008 5:34 pm  

A ja mam dzisiaj soczewicę czerwoną w warzywach na maśle, do tego kasza pęczak(ostatnio moja ulubiona) z zasmażka z cebuli, buraki, kapusta kiszona, surówka z marchewki, kukurydza. Posypię jeszce pewnie słonecznikiem, bo ostatnio uwielbiam 😛
Uwielbiam takie obiadki kolorowe, nie dość, że radość dla podniebienia to i jeszce dla oczu 😀

[edytowane 7/8/2008 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
07/08/2008 5:59 pm  

Kotlety z cukinii i sojowe + zielona fasolka szparagowa.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Ridareta
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 137
07/08/2008 6:06 pm  

A ja ostatnio żywię się proso, żeby nie rzec prymitywnie. Kasza gryczana, fasola szparagowa, cukinia, razowy makaron - to moje główne dania. I brzoskwinie, codziennie brzoskwinie.

A ja pomyślałam, że ostatnio żywisz się prosem. Czytam kolejne zdanie, gdzie tu proso? I dopiero zajarzyłam, że miało być prosto :rotfl:

A u mnie dziś fasolka po bretońsku.

[edytowane 7/8/2008 przez Ridareta]


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
07/08/2008 7:15 pm  

U mnie parówka sojowa ,kasza gryczana i sałatka z czerwonej kapusty,marchwi,cebuli,jabłka,pora, i wiel przypraw.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
07/08/2008 9:01 pm  

Prosto 🙂 A proso to np. kasza jaglana, zdrowa 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
07/08/2008 9:53 pm  

A mi się już zaczynają nudzić kasze:( Jeszce nie próbowałam kaszy jęczmiennej pęczak czytałam na necie o niej i wydaje się nie atrakcyjna pod względem wartości odżywczych a może się mylę?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/08/2008 11:41 pm  

ziemniaki z cebulka i sałatka z kalafiora. mniam 😀


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
07/08/2008 11:55 pm  

a mi dzisiaj moja Mameńka zrobiła obiad-placki z ziemniaków 😀


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
08/08/2008 12:41 am  

Pure z bobu wymieszane z dużą ilością świeżej bazylii. Dla mnie było to nowe połączenie smaków i bardzo mi spasowało.
Do tego brązowy ryż z warzywami ( cebulka , seler naciowy , marchewka ) i sałatka z pomidora.


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
08/08/2008 7:44 pm  

kilka plasterków cukinii w panierce sezamowej usmażonych na patelnii, do tego kasza jęczmienna z pieczarkami i arame i surówka z pomidorów i cebulki +sól, pieprz


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
08/08/2008 8:25 pm  

U mnie dziś kasza jęczmienna perłowa, marchewka z natką ,koperkiem,cukinią i imbirem do tego trochę ugotowanej ciecierzycy,fasolka szparagowa i buraczki ze startym jabłkiem.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
08/08/2008 10:23 pm  

Ja na żywieniu dowiedziałam się, że kasza pęczak jest jedną z najwartościowszych kasz..... 😉 A poza tym lubię tą kaszę i tak będę ją jeść 🙂
Spróbuj jej Patusiek, jest naprawdę dobra 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 51 / 280 Wstecz Następny
  
Praca