Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co dziś na obiad?  

Strona 61 / 280 Wstecz Następny
  RSS

Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
23/08/2008 12:05 am  

ja dzisiaj sobie zrobiłem makaron, ze szpinakiem, fetą, pomidorami i aromatyzowaną oliwą zapieczony w "kieszeni" ze sreberka; cud, miód i orzeszki 😛

http://picasaweb.google.pl/animavilis.andros/Obiady/photo#5237314421796891938
sorry, że tak nababrane ale byłem w trakcie jedzenia jak przypomniałem sobie o zdjęciu 😉

Cienki coś ten Twój obiad. I tym się najadłeś ? 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
23/08/2008 12:42 am  

ja mialam dzisiaj pizze wegetarianska mmmm pychotka:-)


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
23/08/2008 2:03 am  

Cienki coś ten Twój obiad. I tym się najadłeś ?

do syta 😛 poza tym robię sobie trochę miejsca przed sobotnim weselem 😉


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
23/08/2008 4:37 am  

Ja też będę na weselu (już dzisiaj) ale niestety nie jako gość 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
23/08/2008 1:51 pm  

Ja zwykle na 2 śniadanko szamam to co ty na obiad ,a co do obiadu to nie wiem co dziś będzie wczoraj było leczo , jak najdzie mnie na coś ochotka to sobie zrobię i może wrzucę focie.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
23/08/2008 2:09 pm  

Ja dziś gotuję zupę dyniowo -marchwiową a na drugie będą kotlety wegetariańskie schabowe smażone ale podane w sosie grzybowym( z suszonych grzybów leśnych) a do tego nie wiem jeszcze czy będą ziemniaki czy może kasza. 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
23/08/2008 4:22 pm  

Zupa kalafiorowa i leniwe pierogi - taki mam przynajmniej plan, chyba że wyjdzie coś innego 😉


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/08/2008 4:34 pm  

Ja odkad jestem wege jem dużo większe porcje niż wcześniej, dosłownie wylewa mi się z talerza, a talerze mam duże 🙂 Pewnie dlatego, że jem dużo surówek, warzyw, no, a wiadomo, że mięso jednak bardziej "zapycha". No i potrawy wege są lepsze bez wątpienia 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
23/08/2008 4:55 pm  

czy ja wiem cyz bardziej zapycha. Jesli dodajesz np do potrawy roznego rodzaju kasze i ryze..to bedzie to watpliwe ze bardziej zapycha 😛 owszem zupy moze troche mniej ale to zalezy co jesz 😉 a ja dzis bede meic ryz z warzywami (chyba)


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/08/2008 6:03 pm  

Myślę, że większe porcje u mnie wynikają raczej po prostu z tego, że jedzenie wege dużo bardziej smakuje mi od mięsnych posiłków i tyle 🙂 🙂
A dzisiaj na obiad makaron razowy babciny z sosem, buraczki, marchewka, cukinia smażona pewnie. 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
23/08/2008 6:30 pm  

ja mam dzisiaj czas impotecji kulinarnej 😛 nawet mi nie chciało się zbytnio robić tego nieszczęsnego obiadu. ;P zrobiłam kluski z orkiszu i ziemniaków wdł opisu na opakowaniu dodając do tego trochę glonów wakame, sosu sojowego i czosnku dla smaku ^^ trochę suche ale można zjeść do tego kapusta kiszona ^^

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
23/08/2008 7:30 pm  

Ja odkad jestem wege jem dużo większe porcje niż wcześniej, dosłownie wylewa mi się z talerza, a talerze mam duże 🙂 Pewnie dlatego, że jem dużo surówek, warzyw, no, a wiadomo, że mięso jednak bardziej "zapycha". No i potrawy wege są lepsze bez wątpienia 😛

U mnie to samo przepełniony talerz surówką, ale tak powinno być 🙂
Dziś na obiad zrazy z soczewicy ,buraczki ,kasza jaglana przeprosiłam ją, bo już tak dawno jej nie jadłam do tego surówka z jabłka i marchewki.

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
23/08/2008 8:03 pm  

Moja impotencja kulinarna uaktywnia się zaraz przed rokiem szkolnym [i znowu to ganianie ze szkoły do sklepu, ze sklepu do domu i gotuj, i lekcje zrób].
Dziś więc niezbyt wymagająca fasolka szparagowa z zasmażką, ziemniaki i marchewka z groszkiem 🙂


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
23/08/2008 8:14 pm  

a ja ziemniaki z cebulka 😉


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/08/2008 9:01 pm  

Widzę Anetko, że znowu skromny obiadek 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Strona 61 / 280 Wstecz Następny
  
Praca