Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Tego w życiu nie zjem!  

Strona 5 / 10 Wstecz Następny
  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
21/12/2008 7:24 pm  

ojej jak mozna nie lubic malin 😮 dla mnie to pyszotka 😮 tak samo jak kocham koperek 😀


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
21/12/2008 7:41 pm  

Najbardziej z zielonych lubię koperek.Ten zapach i aromat.

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
pawel747
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 330
21/12/2008 7:51 pm  

Fajny temat :red: Mi nic wegetariańskiego do głowy nie przychodzi, czego w życiu bym nie zjadł... No chyba, że ktoś by mi podsunął talerzyk pełen samej cebuli albo czosnku, to faktycznie 😀 Te wszelkie kiełbaski sojowe i inne "sztuczne szynki" zupełnie do mnie nie przemawiają, ale próbowałem takich kiełbasek i źle nie było... Sam pewnie nigdy nie kupię, ale jak ktoś podsuwa - niech będzie.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
21/12/2008 8:48 pm  

Nie lubię gotowanej cebuli w zupie chociaż ona nadaje potrawie przyjemny aromat. Zawsze kiedyś wyławiałem ją z talerza i kładłem na brzegu. Teraz zamiast cebuli wolę dodać do zupy czosnku. 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
kingfisher
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 2
21/12/2008 11:10 pm  

Dwa owoce przyszły mi na myśl: awokado i granat, blee. Nie trawię. I dosłownie i w przenośni.


OdpowiedzCytat
Filomena
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 115
21/12/2008 11:35 pm  

gotowana papryka, fuj!


OdpowiedzCytat
pawel747
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 330
21/12/2008 11:45 pm  

Witaj, kingfisher! Awokado, granat i wszystkie inne owoce rządzą 😉

Gotowaną paprykę muszę w takim razie spróbować, jak będzie okazja 😎

[edytowane 21/12/2008 przez pawel747]


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
22/12/2008 11:34 pm  

chmmm mam awersję do wodorostów 😉 ze względu na minerału dodaję trochę do niektóych potraw (wyjątek robię dla nori bo lubię 😛 ) ale jak jest więcej to brzydzę się zjeść 😀 ten smak i w góle 😮

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
29/12/2008 1:23 am  

Oliwa z oliwek.

Ja wiem, że zdrowa,ja wiem, że wskazana.
Ale jakaż obrzydliwa!

Jako kosmetyk jest genialna, ale wszelkie potrawy na niej przyrządzane lub z jej dodatkiem są dla mnie niejadalne.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
rednoska
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 34
29/12/2008 3:12 pm  

u mnie odpadają musztarda i majonez na sama myśl o nich aż coś mi się w brzuszku dzieje.... co do owoców nie lubię bananów bo mnie mdli po nich... a z warzywek hmmm -nienawidzę oliwek i zielonych i czarnych - blllle a nie przepadam za białą kapusta w normalnej wersji bo taka kiszona to mniam 🙂 😛 😛

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta


OdpowiedzCytat
Marta35
świeżaczek
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3
29/12/2008 6:55 pm  

niwcierpie szpinaku, wlasciwie odrzuca mnie jego konsystencje w polonczeniu z zielonym kolorem, wyglonda jak budyn pokryty plesniom


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
29/12/2008 8:17 pm  

Tez probowalam wciagnac troche szpinaku, bo slyszalam, ze jest dobrym zrodlem przede wszytskim zelaza, ale nie moglam wytrzymac tego odoru (!) 😛 ale do omletu sie nadaje, nie czuc go prawie a nadaje fajny kolor....
czego jeszcze nie lubie....soi. Nie przepadam za nia, bo smakuje prawie jak mieso, ale od czasu do czasu cos sojowego sobie przygotowuje 😐
I nie przychodzi mi nic wiecej do glowy, chociaz pewnie sporo by sie tego uzbieralo...chociaz nie, cebula u mnie wygrywa. Nie rozumiem, jak mozna jesc cos tak obrzydliwego....bleeeeeeeeee!

[edytowane 29/12/2008 przez pontonica]


OdpowiedzCytat
doma-mika
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 63
31/12/2008 6:52 pm  

nie cierpie grzybow,pieczarkow i tego rodzaju rzeczy,fuu.
nie cierpie rodzynkow, gotowanych warzyw takich jak marchewka,kalafior,papryka,brokul.wszystko to jem na surowo,badz zblanszowane (brokul)
nie lubie koperku,ani naci pietruszki.
musztardy jeszcze,selera,brukselki,wszelkiego rodzaju pikli,papryk ze sloika itp.,kminku!,pora i troche przypraw.;p

jak mozna nie lubic czosnku i cebuli?ja uwielbiam;). ale jedzeniem bez ktorego nie moglabym zyc sa pomidory!!(chociaz soku pomidorowego nie cierpie,jak i wszystkich innych warzywnych sokow) i cynamon!!dodaje go prawie wszedzie,w przeciwienstwie do innych przypraw,ktorych nie uzywam prawie wcale.:D


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
02/01/2009 6:40 pm  

gotowanych warzyw takich jak marchewka,kalafior,papryka,brokul.wszystko to jem na surowo

Jak jesz na surowo to musisz miec mocne i zdrowe zęby. Co zrobisz jak będziesz babcią bez zębów? ;).
Też lubie surowe warzywa, ale nie mógłbym ich jeść ciągle w takim stanie.

Nie lubie tofu, brukselki, cebuli i czosnku surowego...to na razie wszystko.
A czego w życiu nie zjem? Czosnku surowego, szczegolnie na śniadanie :P.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
02/01/2009 10:12 pm  

A czego w życiu nie zjem? Czosnku surowego, szczegolnie na śniadanie

Zgadzam się to stanowi poważne zagrożenie dla otoczenia!!!!!
Ja nie lubię brukselki :casstet:


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 10 Wstecz Następny
  
Praca