Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

sklepy internetowe  

  RSS

agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
25/06/2008 12:14 am  

co sadzicie o sklepach internetowych ze zdrowa zywnoscia?
jakie polecacie?
macie ulubione produkty?


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
25/06/2008 12:48 am  

ja kupuje w greenplanet.pl 😉 moje ulubione produkty to roślinne mydła, może i dwa razy droższe od zwykłych, ale starczają na dwa razy dłużej nawet jak się często stosuje, ja mam moje już grubo ponad miesiąc a stosuję codziennie 😉 więc roślinne mydła opłaca się kupować.
dalej-lubie eko-słodycze, gdyż kupuje na tej stronie mam pewność że znajdują się tam naturalne składniki, bez cukru i bez jakiś lecytyn i duży wybór. na szczęście nie mogę sobie pozwolić na częste kupowanie ich gdyż najprawdopodobniej stanowiłyby 80% mojej diety XD
a przede wszystkim kupuje tu takie rzeczy jakich nie mogę dostać w mieście: glony, rzadsze strączkowe, podobają mi się też wegeteriańskie świece ale to już nie na moją kieszeń XD

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
locked_dbla_kallina
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 7
01/07/2008 8:04 pm  

Ja jeszcze nigdy nic nie zamawiałam z internetu. Mam dość mało lat
Ale od jakiegoś czasu czaje się w sklepie żółty cesarz:)
Chce kupić jakąś pastę do zębów bo niestety nigdzie 100% naturalnej nie ma


OdpowiedzCytat
  
Praca