Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ulubione słodkości  

Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  RSS

ozzi_93
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
23/07/2008 4:18 pm  

Coś mi chyba przeglądarka szwankuje bo nic nie widzę Ozzi w Twoim poście

Ja tez widzę wielką białą plamę w poście ozzi ciekawe co chciała powiedzieć

Chciałam żeby tamten post był owiany tajemnicą :spryciarz:
A tak na serio to mnie wylogowało i się wkurzyłam, zaczęłam cudować i tak wyszło 😀
A ja lobię jeść świeże daktyle 😛 masło orzechowe 😛 banany 😛

[edytowane 23/7/2008 przez ozzi_93]


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
23/07/2008 4:40 pm  

Coś mi chyba przeglądarka szwankuje bo nic nie widzę Ozzi w Twoim poście 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
23/07/2008 5:14 pm  

Ja tez widzę wielką białą plamę w poście ozzi ciekawe co chciała powiedzieć 😎

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
18/10/2009 10:49 pm  

Owoce z jogurtem klimeko, bakaliami i syropem z agawy właśnie wcinam 🙂 pycha 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
15/05/2010 12:37 am  

Wiecie może czy batony CORNY są wege? W składzie wszystko jest ok, ale nie jestem pewna co do lecytyny słonecznikowej....

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/10/2010 3:08 am  

Ostatnio uwielbiam banana ( najlepiej mooocno dojrzałego ) ugniecionego z kakao i syropem daktylowym. Jem na różne sposoby - z pieczywem, owocami, naleśnikami, solo. Polecam 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Aleksandran
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 101
29/10/2010 6:56 pm  

Uwielbiam czekoladę! i banany w folii, pieczone w piekarniku z odrobiną rumu mmm 🙂 Pozatym prawie wszystkie słodycze kindera i ferrero.

[edytowane 29/10/2010 od Aleksandran]

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
29/10/2010 10:36 pm  

Kinder należy do ferrero - też lubię.

Na urodziny dostałam 5 słoików nutelli: 4 po 630 g i jeden 750 g
Szał. Jednocześnie otwarte były 2 : jedna nutella stała przy łóżku, druga przy komputerze - zawsze tam gdzie ja.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
30/10/2010 2:15 am  

Temat rzeka jak dla mnie.. Niestety lubię słodycze: czekolady, batoniki, wafelki, ciasteczka itd. 😀 Staram się nie kupować, jak już robić coś swojego.
Dołączam się do głosów w kwestii połączenia banan+kakao-pycha to jest:) Jak jadłam pierwszym razem to się zdziwiłam, bo nie podejrzewałam, że będzie takie dobre:)


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
11/09/2011 1:25 am  

Karot kejk!!!

Właśnie sam upiekłem - w pełni wegańskie i tak pyszne, że już się uzależniłem 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Daiana
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 148
11/09/2011 1:55 am  

eRZet - marchewkowiec łazi dziś za mną cały dzień 🙂

O, uwielbiam jeszcze wegańskie brownies ;3 mam prosty przepis - ciasto w 5 minut gotowe (chociaż doszłam do takiej wprawy, że i 3 by wystarczyły 😎 ), potem wystarczy do piekarnika na 25min i można pałaszować. Czasem nawet po ostygnięciu daję do zamrażarki i jem zamiast lodów. 😎


OdpowiedzCytat
Kielki_net
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 10
13/10/2011 12:06 am  

Ja nie przepadam za nutellą.. Wydaje mi się,ze jest strasznie tucząca,a przynajmniej tak sobie wmawiam i to mi bardzo pomaga utrzymać odpowiednią wagę:)


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
13/10/2011 11:47 am  

Moje ulubione słodkości:

- napój sojowy
- winogrono
- gruszki
- jabłka
- banany

"Klasycznych" słodyczy nie jadam od 7 lat.


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
30/01/2013 10:30 pm  

Polecam eko migdały w polewie waniliowo-kokosowej z białej czekolady, do kupienia w Roosmanie (podejrzewam, że nie w każdym są), cudownie pyszne. Opakowanie 100 gram, ale zjada się na raz, bo wizualnie jest tego mało (a jak wiadomo- jemy oczami, przynajmniej ja tak mam, jęśli widzę, że czegoś jest mało, a jest dobre, to nie da rady- zawsze zjadam na raz), a poza tym nie da się inaczej, bo jak dla mnie są oszałamiająco dobre ;). Następnym razem kupię nerkowce w białej czekoladzie, też pewnie są super, widziałam jeszcze wiśnie, banany w białej czekoladzie i rodzynki, jakieś kulko orkiszowe w mlecznej. Niby w składzie jest lecytyna sojowa i chyba nawet biały cukier, ale jakoś mnie to nie przeraża, zwłaszcza, że to produkt eko, więc nie wiem czemu, ale żywię nadzieję, że lecytyna jest wege...

[edytowane 30/1/2013 od hipiska]

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
30/01/2013 11:48 pm  

*owoce z tych słodszych- banany, winogrona
* daktyle, rodzynki
* złotokłose owsiane
ogólnie to nie mogę żyć bez cukru.. 🙁 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 6 Wstecz Następny
  
Praca