Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 12 / 34 Wstecz Następny
  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
20/08/2008 1:31 pm  

gofry z dodatkami i kanapeczka 🙂

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
20/08/2008 3:58 pm  

Grzanki z ciabaty z oliwkami posmarowane cudownym sosem zrobionym z : oliwy z oliwek, czosnku , sou imbirowego , suszonych pomidorów, świeżej bazylii, oregano, ziół kuchni włoskiej , pieprzu, soli. Do tego sałatka z pomidorów. 😛


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
20/08/2008 8:31 pm  

kurcze- dziewczyny: ja mam 175 cm wzrostu i ważę ok 56-57, ale wyglądam "za dużo miejscami"- wszystko mi idzie w biodra i brzuch. Jem teraz o wiele mniej niż w ciągu roku a czuję się jakbym puchła- może za mało jodu 😮

a wracając do śniadania: dziś to co Tygryski lubią najbardziej: " płatki owsiane, otręby pszenne, mielony len z sezamem, zalane mlekiem sojowym.
Wczoraj jadłam jedno z najpaskudniejszych śniadań: biały chleb- lżejszy od waty z dżemem morelowy- to byłą jedyna rzecz, która dało się zjeść (wyjazd- sniadanie zorganizowane dla całej grupy- i oprócz wyżej wymienionych rzeczy samo mięcho było :casstet: ). Na szczęście na drugie śniadanie był pumpernikiel z pasta grochową i pomidor 😛


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
22/08/2008 11:37 am  

U mnie dziś na śniadanko płatki owsiane z rodzynkami i dż3mem jabłkowym

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
22/08/2008 1:18 pm  

Wczorajszy piernik owsiany z bananami.
A 56 kg to dobra waga, nie widzę powodu do tycia, zwłaszcza że jak człowiek zacznie to potem może pożałować... bo to może osiągnąć niekontrolowane rozmiary :]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
22/08/2008 2:04 pm  

a wracając do śniadania: dziś to co Tygryski lubią najbardziej: "

A co Ty jesteś Jaga Tygrysem w horoskopie chiińskim ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
22/08/2008 2:31 pm  

U mnie na śniadanie codziennie jest to samo, już od paru mięsięcy każdego ranka zajadam się podrasowanym muesli, kupuje takie gotowe, z różnymi płatkami, suszonymi owocami itp. do tego dorzucam słonecznik, pestki dyni, siemię lniane, rodzynki, wiórki kokosowe i co tam jeszcze w szafce znajde i zalewam mlekiem, najchętniej sojowym, musze zrobić sobie liste co powinno być w takim mueli i zaczne sama robić,
jakoś nie mogę się przekonać żeby jeść rano co innego, po takim śniadaniu przez kilka godzin jestem pełna, no i zapewnia mi mnóstwo witamin i minerałów 🙂 a ciekawsze rzeczy moge wymyślać na obiad 😛


OdpowiedzCytat
gregorw
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 50
22/08/2008 3:03 pm  

Zjadłem jajeczka z chlebkiem sojowym. Popiłem zieloną herbatką.

[edytowane 22/8/2008 przez gregorw]

Sai Ram, Om Sai Ram


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
22/08/2008 4:20 pm  

ja dzisiaj miałem michę musli własnej roboty; jogurt naturalny, pokrojone śliwki i brzoskwinie, maliny, orzechy, pestki słonecznika i dyni, wiórki kokosowe, płatki migdałów, płatki wielozbożowe i garstka kupnego musli


OdpowiedzCytat
Baby_lemonade
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 35
22/08/2008 4:41 pm  

Ja zjadlam platki owsiane z mlekiem sojowym i jezanyami oraz cynamonem. Prawie jak musli ;p i jeszce kromke pieczywo wasy z sezamem i maslem kokosowym 😛


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
22/08/2008 6:40 pm  

Cześć Baby. Nie gniewaj się, że Ci to powiem ale przyjemniej wyglądającego avataru nie mogłabyś wstawić ? 😉

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
22/08/2008 7:03 pm  

fajny ma, nie czepiaj się 😛


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
22/08/2008 11:19 pm  

U mnie śniadanie było czarno - białe , czyli mus z jeżyn z białym ryżem na słodko oczywiście .

Baby_lemonade a skąd wzięłaś masło kokosowe ?


OdpowiedzCytat
krysia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 397
23/08/2008 1:19 pm  

U mnie dzisiaj na śniadanie chlebek razowy z masłem czosnkowymi i twarogiem i do tego kawa 🙂

http://www.facebook.com/group.php?gid=132280573466144


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
23/08/2008 1:54 pm  

Właśnie si ępieką bułeczki owsiane.
mniam
Jeszcze nie wiem z czym je zjem , ale kocham połączenie twarożku i owsianki ze wszystkim .
Wczoraj nawet jakoś na nożu zostało odrobinkę masła orzechowego i ukroiłam nieco twarożku muszę przyznać, że nieźle smakują razem:D

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
Strona 12 / 34 Wstecz Następny
  
Praca