Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 2 / 34 Wstecz Następny
  RSS

marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
23/07/2008 1:58 pm  

Witam wszystkich!! 🙂 Ja dziś na sniadanie jak zwykle wypiłam kawę ...pycha..a potem zjadłam parówki sojowe z keczupem i bułeczka...pozdrawiam


OdpowiedzCytat
gregorw
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 50
23/07/2008 2:27 pm  

Ja zaraz zjem standardowo trzy jajka. Oczywiście od szczęśliwych kurek. Mam je od rolnika, więc wiem, że są zniesione z radością. Do tego oczywiście zielona herbatka i tak do obiadu.

Sai Ram, Om Sai Ram


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
23/07/2008 5:07 pm  

Co do jajek ,podobno nie należy jeść ich za dużo.
Ja czasami jem jajecznicę na kolacje ,a tak to do kotletów dodaje tylko samo białko .
Wiecie cholesterol, ale wczoraj dostałam jajeczka zielone od mojego znajomego w prezencie, chłopak sie chciał pochwalić zielonymi zdrowymi jajkami:D
Ponoć zero cholesterolu w żółtko co o tym myślicie ?
I ile jajek się powinno jeść patrząc na D12 i zdrowie życie bez cholesterolu , u nas wegetarian chyba to trochę inaczej wygląda niż u mięsożercy?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
23/07/2008 9:43 pm  

na szybko wsunęłam kanapki z pomidorem, ogórkiem małosolnym i sezamem, za to drugie śniadanie było królewskie: wegański placek "niebo" (który pałaszują wszyscy niewege w domu i nawet nie marudzą, że pomimo braku białego cukru jest niesłodki) z kawką, a do tego wyborne towarzystwo-Janusz i babcia 😎 dumna jestem z tego wypieku 🙂 🙂


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
23/07/2008 9:50 pm  

Jaga, ten wypiek jest na liście przepisów na stronie głównej?


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
23/07/2008 10:00 pm  

ten przepis jest z wegedzieciaka: http://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=246
moja modyfikacja polegała jedynie na tym, że zamiast orzechów włoskich dałam mieszankę orzechów z rodzynkami, było ich mało. więc po zmiksowaniu masę podgotowałam z 2 łyżkami kaszy manny (i masa była bez miodu tylko z kilkoma daktylami, tak samo jabłka). Zrobię zdjęcie i wrzucę je tu 😉


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
23/07/2008 10:07 pm  

dzięki:)
będę musiała spróbować


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
23/07/2008 10:09 pm  

aha, ile Ci tego wyszło???


OdpowiedzCytat
agazima
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
24/07/2008 12:57 pm  

ja dzisiaj
kasza jaglana gryczana orkiszowa razem z platkaMi jeczmiennymi owsianymi ugotowana z cynamonem do tego mleko zbozowe jablko starte sliwka skrojona plus popping z amarantusa
2 kromki chleba essenskiego
zmielone siemie z sezamem


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
24/07/2008 1:08 pm  

normalnie podziwiam ludzi, którzy potrafią sobie przyrządzić na śniadanie coś bardziej wykwintnego niż kanapka z masłem i i białym serem lub owsiankę, ja rano kompletnie nie mam siły, chęci ani pomysłu na śniadanie, ma byś szybko i prosto

dzisiaj na pierwsze dwie kromki chleba wasa 3 ziarna z białym serem, do tego filiżanka kakao na wodzie, co na drugie to się jeszcze zobaczy


OdpowiedzCytat
ashley_XD
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 69
24/07/2008 1:18 pm  

Andros, mam tak samo kak Ty. Na śniadnia zwykle jem muesli bo tylko tyle chce mi się zrobić rano:P ale prawdę mówiąc nie mogłabym zjeść rano kaszy albo ryżu z jakimiś warzywami albo jeszcze z czymś, to dla mnie za dużo jak na sniadanie


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
24/07/2008 2:38 pm  

dziś śniadanko standard:płatki owsiane, zarodki pszenne, mielony len i jako nowy dodatek otręby żytnie (są chyba smaczniejsze niż pszenne), wszystko zalane sokiem pomarańczowym; 2 małe morele

aha, ile Ci tego wyszło???

robiłam na całą blaszkę, dałam też dużo jabłek (myślę, ze było przed obraniem wiecej niz 1,5 kg), żeby zrobił się mus pocięłam na cienkie plasterki i długo podsmażałam/dusiłam.


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
24/07/2008 2:50 pm  

ja dziś jak zwykle rano kawa z mlekiem, a potem bułka z pasztetem ogórkowym z cieciorką 🙂


OdpowiedzCytat
pijanaxpowietrzem
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 105
24/07/2008 3:22 pm  

Ja dzisiaj zjadłam 3 kromki pieczywa wasa ztakim jakby kremem (składał się z serka waniliowego alpro soya, mielonych orzechów włoskich, słonecznika, amarantusa, pestek dyni, otrębów i jeszcze z czegoś tam, ale nie pamiętam, co to było) 😀

Watashi wa Monió desu.


OdpowiedzCytat
NatusiaMK
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 551
24/07/2008 3:26 pm  

Pomidor,jajecznica z trzech jaj na maśle,chlebek z masełkiem i herbatka z mlekiem.:)
A teraz znów jestem głodna,ale byłam u dentysty i nie mogę jeść kilka godzin:(

Grunt to mieć marzenie =)

Pozytywne szkolenie psów,zapraszam =)
natiimar@gmail.com


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 34 Wstecz Następny
  
Praca