Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co dzisiaj na sniadanie  

Strona 22 / 34 Wstecz Następny
  RSS

JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
16/02/2009 11:09 am  

budyń z kaszy jaglanej z bananem i pestkami dyni-wyjadam prosto z garnka 😛


OdpowiedzCytat
BlessYa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 28
16/02/2009 9:39 pm  

brak czasu na jedzenie wymyślnych śniadań i ich przygotowywanie a wiec: sałatka z ogorkiem, pomidorem , oliwkami i sosem wieczorem przygotowanym + 2 wafle ryżowe 😉

Gracja


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
17/02/2009 1:48 pm  

na I śniadanie: pasztet cieciorkowo-pomidorowy na własnoręcznie robionym, orkiszowym chlebie 😎
teraz dokańczam gotowaną quinoę z surowym jabłkiem (miał być do tego sos z pastą orzechową i karobem, ale okazało się że nie już pasty ;( )

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
17/02/2009 3:07 pm  

Natasha- widać, że masz ferie: bardzo smakowicie i różnorodnie. Choć Twoje dania zawsze są pycha 😛
Wyjątkowo zjadłam dziś grzanki z opiekacza: pseudo razowa bułka (ale miała chociaż słonecznik i na ciepło była smaczna), w środku: pasta z zielonej soczewicy, pomidor (pierwszy pomidor tej zimy :rotfl: ), czarne oliwki, ogórki konserwowe, suszona natka pietruszki i przecier pomidorowy.


OdpowiedzCytat
BlessYa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 28
18/02/2009 11:00 pm  

kasza manna z rodzynkami i bananem

Gracja


OdpowiedzCytat
mala_gosia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 41
25/02/2009 12:52 pm  

A ja dzisiaj na śniadanie upichciałam sobie taki oto placuszek:
3 łyżki otrąb owsianych, 1 łyżka jogurtu i 1 jajko do tego żeby to się trzymało i na patelnię bardzo smaczne i różne wariacje do tego 🙂

Sei parte di me


OdpowiedzCytat
BlessYa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 28
26/02/2009 2:59 am  

za duży to ten placuszek chyba nie był, co? ale pewnie wystarczający:D jutro spróbuje, dzieki:)

Gracja


OdpowiedzCytat
mala_gosia
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 41
26/02/2009 9:11 pm  

A macie może jakiś dobry przepis na chleb własnej roboty?? Ja bym z chęcią zjadła taki 🙂 Obecnie mam mało czasu, ale na to bym wyskrobała troszkę 🙂
Sesja w trakcie i kobylasty egzamin przede mną
Pozdrawiam:)

Sei parte di me


OdpowiedzCytat
BlessYa
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 28
27/02/2009 11:09 pm  

Bułka pita a w niej sos czosnkowy i ketchup, pioidorek, kapusta pekińska, ogóreczek, kiełki, ser i zapiekane w opiekaczu czy jak to sie tam nazywa (takie co sie wkłada i zamyka niczym gofrownica xD)

Gracja


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
27/02/2009 11:19 pm  

Dzisiaj przygotowałem sałatkę z tego przepisu: http://wegan.wordpress.com/2009/02/21/salatka-ryzowa/. Znajduje się tam surowa cebula więc może nie na każde śniadanie się nadaje (szczególnie jak trzeba iść do ludzi) ale na kolację jak najbardziej. Zamiast sojowego majonezu zastosowałem tradycyjny, ale za to własnej produkcji więc lepszy.
Polecam 🙂

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
14/06/2009 4:42 pm  

Starszenie zapuszczony ten temat;).
Jem pierwszy raz takie zwariowane śniadanie: chleb żytni, razowy? (w każym razie ciemny) posmarowany masłem i przygryzam truskawkami :D.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
14/06/2009 6:25 pm  

Aż się muszę wygadać.. Jogurt przelałam do miseczki i wkroiłam do niego banana. Już miałam zaczynać, kiedy przyszedł do nas sąsiad i patrząc na moje śniadanie zapytał "co to jest?" i zaczął się śmiać. Moi rodzice od razu, jakby ich nagle odmóżdżyło zaczęli.. mama: "no taka jej dietka", tata: "ona je zieleninkę".. no ludzieeeeeeeee. Odechciało mi się jeść od razu.. Jak tylko sąsiad wyszedł, to zapytałam rodziców co z nimi nie tak, bo normalnie się tak nie zachowują, a tylko ktoś coś głupiego o moim jedzeniu powie, to nagle, że dietka, że zieleninka, a mnie szlag trafia, bo myślałam, że już dawno to zaakceptowali, ale widać opinia mas ważniejsza. Nie mogę tego pojąć po prostu..

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Arielka.v
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
18/06/2009 2:30 am  

- szklanka maślanki z otrębami
- kanapki z pomidorkiem, bazylia, szczypiorkiem, cebulką
- biała herbatka

Głupota ludzka i Miłosierdzie Boże nie mają granic.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
01/07/2009 10:27 pm  

budyń z kaszy jaglanej (tzn kasza przed gotowaniem zmielona w młynku) z burakiem, marchewką, migdałem i kilkoma orzeszkami ziemnymi


OdpowiedzCytat
Arielka.v
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 26
03/07/2009 9:17 pm  

2 kromki chrupkiego piezywa słonecznikowego z serkiem szczypiorkowym
pomidorek
maslanka

Głupota ludzka i Miłosierdzie Boże nie mają granic.


OdpowiedzCytat
Strona 22 / 34 Wstecz Następny
  
Praca