Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

lecytyna - petycja  

  RSS

machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
12/09/2008 4:35 am  

hi!
czy niemoglby ktos napisac petycji w sprawie tej lecytyny zeby sojowa miala inne oznaczenie niz ta ze zwierzat?napewno wegetarianie w calej europie by sie ucieszyli.uwazam ze gdyby to parlament europejski czy kto tam moze zmienil bylo by o wiele latwiej nam.bo chodz staram sie byc weganinem to jednak jem produkty z lecytyna sojowa bo to cholerstwo jest wszedzie


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
12/09/2008 5:32 am  

W Anglii nie dość, że sa oznaczenia dla wegetarian i wegan (bardziej wegetarian) oraz wszystko (calutki) skład jest rozpisywany 🙂

A u nas co? Chała 🙁

Petycja mogłaby bycdobrym rozwiązanie, tylko gdzie ją wysłać?

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
12/09/2008 7:38 am  

a to ja sie nieznam dlatego pisze tu bo mysle ze moze ktos to bedzie wiedzial.moze ktos napisal by po angielsku zeby takie prawo weszlo w calej unii europejskiej.wiecej ludzi by sie podpisalo pod taka petycja.a wyslac to chyba do zadu nie?do politykow itd


OdpowiedzCytat
Shani
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 8
12/09/2008 9:04 pm  

Świetny pomysł z tą petycją 😉 Rozejrzałam się po necie i z tego co wyczytałam to w Polsce możnaby było napisać do Rady ds Monitoringu Żywności i Żywienia. Bo jeśli chodzi o Europę to nie mam pojęcia, zresztą podejrzewam, że w innych państwach informacje na opakowaniach są dokładniejsze i nie trzeba prosić i pisać petycji, żeby wiedzieć co się kupuje i je, bo to podstawowe prawo każdego konsumenta...moim zdaniem..no, ale cóż..


OdpowiedzCytat
machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
21/09/2008 11:33 pm  

no wlasnie ze w innych krajach to niewiem czy tak lepiej bo mieszkam w niemczech i czesto jak w sklepie patrze na mozzarele czy ser zolty to nic o podpuszczce niepisze wiec niewiem czy wogole niezawiera czy jak :/


OdpowiedzCytat
  
Praca