Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Drastyczne robienie Hot doga  

  RSS

petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
04/11/2008 10:12 pm  

Dziś przeglądając net znalazłam fragment programu Gillian McKeith [i] Jesteś tym, co jesz[/i]... Nie wiem czy kiedyś oglądaliście go ale polecam. Zapoznajcie się z jej filozofią odżywiania. Może nie jest ona wege ale myślę, że nawet weganie mogą spokojnie się odnaleźć w tym co proponuje.
Dodam tylko, że fragment jest drastyczny i polecam go nie wegom... [url] http://www.youtube.com/watch?v=CySktp2C_kM&feature=related [/url]


OdpowiedzCytat
obasan69
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 13
05/11/2008 10:57 pm  

o kurcze... może to będzie dziwne, co teraz napisze, ale ten filmik jest świetny, pod tym względem, że tak bezpośrednio pokazuje jak obrzydliwe jest mięso. Ktoś może jadł całe życie te pożal się Boże hot dogi i był przekonany, że są bardzo smakowite, a tu nagle uświadamia sobie co trafia na jego talerz... Film mocny - myślę, że mógłby trafić do wielu ludzi

- Nosce te ipsum -


OdpowiedzCytat
Linek
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 103
05/11/2008 11:42 pm  

Nastolatka nie jest głupia a nieuświadomiona i wrażliwa, tak jak większość ludzi, na punkcie estetyki własnego talerza. Ten film jest bardzo dobry. Zauważyłam, że na ludziach nie robią wrażenia krwawe zdjęcia, za to nie lubią nazywania wprost czym jest to mięso, które właśnie zamierzają włożyć do ust. To ich drażni i potrafi obrzydzić. Dziewczynie z filmu ciekła ślinka na myśl o bułeczce z wędlinką, a zaserwowano jej taką prawdę bez owijania w bawełnę :casstet: Dlatego sądzę, że film może skutecznie ("pro wegowo") oddziaływać na jedzących mięso.


OdpowiedzCytat
petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
06/11/2008 1:26 pm  

No dobra nie jest drastyczny tylko prawdziwy - zgadzam się... ale może się ktoś znajdzie kto nie ma zamiaru oglądać takich scen.
Dodałam go bo pomyślałam, że może komuś się przydać gdy będzie miał dość tłumaczenia dlaczego?. Dlatego śmiało przesyłajcie go tym wrażliwym i mniej wrażliwym nastolatkom, dorosłym i starcom też 😉


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
06/11/2008 2:09 pm  

moim zdaniem właśnie takim trzeba robić wycieczki do rzeźni!!

Niekoniecznie. Moja klasa miała wycieczkę do zakładów mięsnych widzieliśmy wiele , łącznie z ubojem krów i produkcją wędlin... Akurat obserwowaliśmy jak produkuje się pasztetową , jakoś nie zrobiło to wszystko wielkiego wrażenia na moich kolegach i koleżankach.
Mieliśmy w ubiegłym roku zjazd klasowy po latach , nikt , oprócz mnie nie został wegetarianinem , niestety... 😉

A program dr Gillian jest fajny, polecam , obejrzałam parę odcinków jak uświadamiała ludzi otyłych czym się odżywiają i zalecała zmianę.


OdpowiedzCytat
fafik
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 157
06/11/2008 9:22 pm  

widziałam to w telewizji.
w ogólę lubię jej program. gdyby nie te ryby w polecanej przez nią diecie byłaby to świetna promocja wege\\wegan ;]


OdpowiedzCytat
  
Praca