Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wczasy  

  RSS

tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
09/07/2009 8:43 pm  

Za tydzień wybieram się w góry. Super ale tam nie ma żadnej kuchni a żadna butla ani maszynka turystyczna nie wchodzi w gre. Nie chce przez cały tydzień życ na chlebie z pomidorem. Ma ktos jakieś pomysły? Acha- zabieram czajnik elektryczny.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
09/07/2009 9:56 pm  

Kaszka kuskus albo makaron chiński - wystarczy zalać gorącą wodą. Również wszelkiego rodzaju płatki zbożowe - też do zalania i przyprawienia. Noszenie jedzenia w słoikach pewnie będzie za ciężkie, ale jedno czy dwa dania, paszteciki czy koncentraty można wziąć.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
09/07/2009 10:03 pm  

Różnego rodzaju gotowce typu pasta sojowa pomidorowa itd., pure ziemniaczane firmy knorr do zalania, rok temu było jeszcze wege 😉 orzechy, nasiona, rodzynki, sezamki, jakieś owocowe batoniki bez czekolady, wafle ryżowe itp suche żarcie. Mogą też być ogórki kiszone jak chce Ci się dźwigać. Nic innego mi nie przychodzi do głowy.
edit: piszcie piszcie 😉 przyda mi się na wrześniowy wyjazd! 🙂

[edytowane 9/7/2009 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
tcioflove
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 89
09/07/2009 10:07 pm  

dzięki 🙂 ogóry i wafle to swoją drogą, bo chodziło mi właśnie o takie obiadowe dania 🙂


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
10/07/2009 12:39 am  

ja kupiłam w sklepie evergreen trochę gotowców w puszkach 😀 mam też zupki np. z ciecierzycy i grochową z wodorostami 🙂 na ostatniej wycieczce (na trzy dni do francji) wzięłam mleko sojowe i popping amarantusowy i rano robiłam sobie z tego płatki 😉 wzięłam też parówki sojowe. a w tym roku biorę też jedzenie na dwa dni które zrobię w domu, potem schowam do słoika i zapasteryzuję 🙂 weź też chleb i warzywa do niego, owoce. grunt to przetrwać jakoś ten okres :p poszukaj w sklepach internetowych. a swoją drogą-kocham wakacyjne wyjazdy 🙂

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
Vida
 Vida
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 60
16/07/2009 2:27 am  

A muesli nie lubisz?


OdpowiedzCytat
akcelerator
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 10
19/07/2009 4:01 pm  

a moim zdaniem lepiej samemu zapuszkować ( zasłoikować?:P) sobie takie gotowce niż kupować 'zupki w proszku' które zawierają benzoesan sodu (niszczy połączenia nerwowe)
a orzechy to rzeczywiście super pomysł 😉


OdpowiedzCytat
  
Praca