Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

podpuszczka  

  RSS

machcin
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 120
25/03/2006 9:15 pm  

mikrobiologiczna jest wege?


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
25/03/2006 11:01 pm  

Jest.


OdpowiedzCytat
neshibb
początkujący
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 10
26/03/2006 11:03 pm  

Ja nawet nie wiem co to ta podpuszczka:)


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678

OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
10/07/2007 7:16 am  

Niech żyje Mlekovita ^^ 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
27/07/2007 1:54 pm  

a ja mam inne pytanie...

wiecie jak w kazdym markecie jest stoisko z żółtym serem na wage , to on jest dobry , czy nie , czy nie wiadomo .... teraz do wszystkiego pakuja swinstwa..

(laktoowowege)

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
27/07/2007 2:45 pm  

Hehe, zdążyłam to sprawdzić u siebie (choć panie sprzedawczynie dziwnie sie na mnie patrzyły gdy prawie spadłam za ladę próbując przeczytac skład wszystkich serów) 😉
Tak więc: wszystkie sery zawierały podpuszczkę, jednak nie było na zadnym okreslone jakiego rodzaju owa była. Tak więc, ja po prostu nie kupuję tych na wagę 😛


OdpowiedzCytat
pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
27/07/2007 3:31 pm  

no jaaaa :/ z czego to oni nie zrobia świnstwa :/
a ty co kupujesz wzamian :>

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
coconut
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 164
27/07/2007 10:08 pm  

A ja mam taki fajny pomysł : nie jeść serów wogle 😛 😉 😉 😉 a jak ktoś lubi biały ser do chleba to polecam tofu "sałatkowe" z polgruntu , wystarczy dodać ulubionych przypraw i smarować kromki.Co do sera żółtego to niestety chyba nie da się go niczym zastąpić.


OdpowiedzCytat
pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
28/07/2007 2:58 am  

Ktosiek..u mnie w sklepie pani wyrozumialsza xD nawet pomogła poszukac tej igły w stogu siana i ..... nie znalazłysmy nic bez tej podpuszczki xP no to za zolty serek - dziekujemy xP

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/07/2007 3:13 am  

Rzadko to się zdarza, ale w niektórych sklepach można na wagę kupić ser z Mlekovity.
A jeżeli nie wiadomo, a dany sklep sprowadza ciągle ten gatunek, to można wziąść bezpośrednie namiary na producenta i się z nim skontaktować.
Ja osobiście jestem za Mlekovitą i nie sprawdzam żadnego innego sera ^^

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
pogodynkaa
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 98
28/07/2007 3:17 am  

A to musze sprawdzic 😉 no bo osobiscie za zoltym serem to ja zawsze bylam xP a nazywa sie jakoś bardziej szczegulowo :>

pogodynkaa


OdpowiedzCytat
Kasias
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 19
28/07/2007 3:53 am  

A mi się juz kilka razy udało znaleźć żółty ser bez podpuszki,albo z podpuszka mikrobiologiczną.Z tego co pamietam to Rycki Korynt nie ma żadnej podpuszki.Chociaż i tak zawsze jak kupuje to pierw czytam skład.


OdpowiedzCytat
  
Praca