Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Galaretka bez żelatyny  

  RSS

Madżida
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 12
10/06/2010 11:00 pm  

Mam pytanie - gdzie i w czy w ogóle można kupić galaretkę bez żelatyny? Wiem, że kiedyś były takie bodjaże Delecty, ale już ich nie widuję.


OdpowiedzCytat
Albi
 Albi
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 43
11/06/2010 2:38 am  

Już ich nie ma. A przynajmniej mi nie udało się nigdzie znaleźć. Możesz kupić agar i próbować sama zrobić galaretkę. Podobno się udaje, chociaż ja ze swoich prób nie jestem zadowolona 😉

[url= http://gotowanie.net.pl]przepisy[/url] :: Konsultantka Oriflame - Szczecin::


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
28/05/2012 12:00 am  

Aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:love: :love: :love:
[url= http://delecta.pl/Produkty/Desery/Galaretki-na-szybko/Galaretka-na-szybko-smak-truskawkowy]Galaretka na szybko bez żelatyny[/url]


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
28/05/2012 1:20 am  

Można dostać te galaretki bez żelatyny, ja ją widziałam w markecie Simply 🙂 http://www.delecta.pl/Produkty/Desery/Galaretki-na-szybko/Galaretka-na-szybko-smak-truskawkowy

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
28/05/2012 8:47 pm  

W Almie i Społem też są 😀


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
28/05/2012 9:02 pm  

I w Tesco widziałam, ale spróbuję innym razem.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
28/05/2012 9:58 pm  

Ja już się nakręciłam i mam zamiar zrobić w weekend galaretkę z truskawkami 😎
Wydaje mi się, że ze względu na szybkość przygotowania ta galaretka będzie się cieszyć dużą popularnością nie tylko wśród wegów ale też mięsojadów.

[edytowane 28/5/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
29/05/2012 9:55 pm  

również z firmy GALATELLA są galaretki bez żelatyny.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
31/05/2012 11:10 pm  

Ej ktoś robił tą szybką galaretkę? Bo moja była nieco luźna, dobra ale za mało ściągnięta. Nie wiem czy dałam za dużo wody czy ona tak ma.
No i galaretka tężeje w 3h a nie 30 minut :rotfl:

[edytowane 31/5/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Kinia781
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 9
01/06/2012 2:27 am  

A po co kupować gotową galaretkę, jak można kupić sobie agar i zrobić swoją zupełnie naturalną?
Mniam mniam, najlepsza i najzdrowsza ze świeżych owoców, których niedługo będziemy mieli pod dostatkiem 🙂

www.otreby.eu


OdpowiedzCytat
sunflower_ren
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 382
01/06/2012 11:50 am  

Ja kupiłam z Delecty (w Almie), ale jeszcze nie próbowałam. W sumie to nigdy nie robiłam tradycyjnej galaretki, ale czemu ta roślinna nazywa się "na szybko"? Skoro i tak tężeje długo :rotfl:


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
01/06/2012 7:11 pm  

A po co kupować gotową galaretkę, jak można kupić sobie agar i zrobić swoją zupełnie naturalną?

Mnie nie pasuje, agar jak już to tylko do warzyw. Owocowe galaretki z agaru nie pasują mi w konsystencji, są kruche i twarde a tradycyjne sprężyste.

Ja kupiłam z Delecty (w Almie), ale jeszcze nie próbowałam. W sumie to nigdy nie robiłam tradycyjnej galaretki, ale czemu ta roślinna nazywa się "na szybko"? Skoro i tak tężeje długo

No właśnie to jest dowcip ale nie narzekam bp smak jest taki sam jak tradycyjnej galaretki tylko dodałabym troszkę mniej wody niż jest w przepisie żeby nie była aż tak luźna.

[edytowane 1/6/2012 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Petite
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 95
08/06/2012 4:08 pm  

Też robiłam tą z Delecty i ona chyba tak ma, bo mi też wyszła jakaś miękka 🙂 I trochę za słodka.

Brrr, teraz zrobiłam z agaru i jest paskudna 😡 Zrobiłam z soku ananasowego, 2 wersje, miększa i słodzona oraz twardsza i bez cukru. Ale już ta z Delecty o niebo lepsza 🙁

[edytowane 9/6/2012 przez Petite]


OdpowiedzCytat
  
Praca