Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

600 zł dziecko + dorosły  

  RSS

świeżaczek
Dołączył: 6 lat  temu
Posty: 1
24/05/2018 12:12 am  

Witam

Czy jest możliwość aby za 600 zł wyżywić dziecko 6 lat i dorosłą osobę (praca fizyczna, około 2000 kcal)? Od dłuższego czasu myślę nad takim żywieniem. Jeśli tak to podajcie jakieś jadłospisy. Jesteśmy z Warszawa

Dziękuję


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
25/05/2018 10:12 pm  

jasne, że jest taka możliwość.

ja na śniadania jadam owsianki, do niech można dżem albo pestki czy orzechy - wszystko zależy ile na takie dodatki jesteś w stanie wydać, suszone owoce nie są drogie, orzechy bardziej, ale 10dag migdałów starczy na ponad tydzień spokojnie.

niedrogie obiady to warzywa z kaszą, czy tradycyjny kotlet - te można zrobić ze wszystkiego no i też tanioszka. teraz sezon na świeże warzywa, zawsze można cos wykombinować. makaron z pesto ze słoika (o ile ser ok, bo nie jest sprecyzowane, słoik starcza na jakieś 10 porcji).

do tego jakieś owoce, pasty do chleba (np taka z soczewicy i suszonych pomidorów - te niby drogie, ale taki słoik starczy na jakieś 4 porcje pasty). dużo pomysłów biorę z fb 'co jedzą polscy weganie', są i tańsze nieskomplikowane dania.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Goorska1
forumowicz
Dołączył: 3 lata  temu
Posty: 31
26/04/2021 12:03 pm  

raczej tak. Mi się udawało na jedną osobę za 500 złotych


OdpowiedzCytat
  
Praca