Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Najlepsze produkty dla wegan   

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Damciok
rozmówca
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 54
22/07/2014 12:01 am  

Ja jem awokado , smaruje na kanapki , dodaje ogórka i przyprawy , całkiem , całkiem 😀


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
27/07/2014 4:37 am  

Warzywa i owoce: zielone liście (różne sałaty, szpinak, rukola, roszponka, natka pietruszki)
inne zielone warzywa, np. brokuły, brukselka (te jem rzadziej)
Węgle złożone: głównie jaglana i płatki owsiane, za cenny uważam też brązowy ryż i kasze takie jak niepalona gryczana i pęczak, ale te jem rzadziej
Dobre tłuszcze: wszelkie orzechy, zwłaszcza włoskie i migdały, SIEMIĘ LNIANE, mak, niełuskany/czarny sezam
Białko: tofu naturalne, soczewica, rzadziej inne strączki jak fasole, ciecierzyca

Oczywiście jem też wiele innych wartościowych produktów, ale te wymienione tutaj zdecydowanie najczęściej

[edytowane 26/7/2014 przez kikimora]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
28/07/2014 1:29 pm  

Oficjalnie ogłaszam iż zakończyłam próby związku z awokado.

Zawsze coś nie tak, nigdy to dobre nie było, ale próbowałam sie zaprzyjaźnić, bo niby zdrowe. Kupiłam w biedronce te ciemnoskórkowe, co w lodówce leży - rozkroiłam.
Do połowy czarne i zapleśniałe 😮

KUNIEC! Nigdy więcej nie wydam pieniążka na tego tłuściocha co smakuje gałęzią!

Ale guacamole można zrobić, pychota!

A dla mnie super-owocem jest banan, super-warzywem ziemniak, super-strączkowcem soczewica, super-orzechem nerkowiec, a super-ciasteczkiem - baton marcepanowy.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
28/07/2014 1:50 pm  

avocado (kocham, moje dziecko kocha jeszcze bardziej, więc gości u nas na stole regularnie), kasza jaglana (też prawie codziennie), domowy hummus, kasza gryczana niepalona, pestki z dyni (mogę jeść solo 😛 ), olej lniany, kiszone ogórki.
A sezonowo: bób, arbuz, truskawki, wiśnie i cukinia (uwielbiam).


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
28/07/2014 2:17 pm  

Nigdzie nie widziałam gryczanej niepalonej 🙁

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
28/07/2014 11:03 pm  

u mnie gryczana nie palona jest w sklepach z dobrym kaszowo-ziarnowym zaopatrzeniem i na targu na wagę, cenowo na wagę na targu tak samo (5zł/kg). ale wolę paloną

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
30/07/2014 1:35 am  

Fatty, zamawiam kaszę gryczaną niepaloną w sklepie internetowym badapak. Ale Melvit robi też ową kaszę-pakowaną standardowo: 4 woreczki po 100g w opakowaniu.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca