Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

chipsy...?  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
24/10/2011 10:09 pm  

Gdzie je kupiłeś? Są bez chemii? (o tyle, o ile możliwe jest to w przypadku czipsów)

Trawożerca


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
24/10/2011 11:22 pm  

Kupiłem w takim zwykłym osiedlowym sklepie. Na paczce jest napisane, że są "tylko z naturalnych składników", cokolwiek to znaczy dla producenta 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
25/10/2011 1:21 pm  

Czipsy z mięsem, to jeszcze nie spotkałem. Ciekawa sprawa.

A te prażynki ziemniaczane to naturalne są? Nie wie ktos może? No wiecie, te z królikiem w takim zwykłym foliowym woreczku. Pamiętam że je lubiłem.

Składnia mi dzisiaj szwankuje...


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
02/06/2013 3:07 am  

A co myślicie o chrupkach kukurydzianych? Raz na jakiś czas pewnie nie szkodzą, ale podobno mają wysoki indeks glikemiczny.

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
22/02/2014 4:22 pm  

Czipsy z mięsem, to jeszcze nie spotkałem.

Lays kurczakowe, zawierają sproszkowane mięso kurczaka.

Ja ostatnio, gdy mam na chrupanie chęć kupuję "Wiejskie ziemniaczki" - dobry skład, bez glutaminianu sodu, ale nie wszystkie smaki ! 😉 Cebulowe i pomidorowe sa bez wzmacniaczy smaku, natomiast z rozpędu kupiłam też koperkowe i tam glutaminian + guanylan już figurowały w składzie.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
22/02/2014 4:51 pm  

Ja lubię chrupać paluszki chlebowe. Są z różnymi przyprawami.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
23/02/2014 1:23 am  

grillowane warzywa z biedronki :D. słodkawo-ostre.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
23/02/2014 2:28 am  

Krakersy enerbio z Roosmanna orkiszowo-sezamowe. Niby nie chipsy, ale są fantastyczne, bo chrupiące i nie suche (z sosem sojowym). Paczka 150 gram- 7 złotych.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Lotus
forumowicz
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 22
26/02/2014 1:00 am  

Te krakersy takie ryżowe, jak styropian?Czasem zdarza mi się zjeść, w stuacji wymagającej tego( nic do zjedzenia gdzies w drodze) chociaż nie przepadam, można je jeść, i jeść i jeść, i nadal czuje się jakby się nic nie zjadło, wolę ciasteczka zrobić.

[edytowane 25/2/2014 przez Lotus]


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
26/02/2014 1:24 am  

Nie, to nie są krakersy ryżowe (nie wiem czy nie masz na myśli wafli ryżowo-sezamowych, też takie są w Roosmannie). Z mąki pełnoziarnistej, wyraźnie czuć smak sosu sojowego, fajnie słone, nie są suche, w paczce takiej jak chipsy, wilekości też praktycznie chipsowej.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
10/07/2014 2:52 am  

Jeżeli ktoś szuka chipsów bez glutaminianu i spółki to polecam "Wiejskie ziemniaczki" o smaku pomidorowym i cebulki. Inne smaki już mają wzmacniacze smaku.

Jedynie chyba nie są wegan, cosik mi sie kojarzy serwatka w proszku.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
22/08/2014 2:09 pm  

w mojej biedronce nie ma od chyba 2 miesięcy tych chipsów o smaku grillowanych warzyw ;(

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca