Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Katowice  

Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
04/12/2007 3:16 am  

a gdzie ten GW w Katowicach? ja znam tylko Osła...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
04/12/2007 12:11 pm  

Green Way jest naprzeciwko kosciola ewangelickiego ,najlepiej chodzić w godz 10-12 bo wtedy jest 20% znizki na dania:)

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
saidon
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 5
22/04/2008 1:53 pm  

Dzieki za cynk, trzeba będzie wypróbować.
Mieszkam w Gliwicach, a tutaj jedyną wege knajpą jaką znam jest moja lodówka. Ale do Katowic mam rzut beretem więc się wybiorę.

W GLIWACACH OD MAJA(PRACE SIę PRZEDłUżAJą) ZOSTANIE URUCHOMIONY 2 ZłOTY OSIOł.nIEDALEKO POLIBUDY W BUDYNKU GDZIE MIEśCI SIę PROMIL(DAWNE POMIESZCZENIE TO TU CAFE)...SERDECZNIE ZAPRASZAM 🙂


OdpowiedzCytat
GRAŻKA
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
22/04/2008 9:45 pm  

W Gliwicach otwierają Złotego Osła na ulicy M.Strzody w byłych Delikatesach, stojąc na światłach widziałam szyld, pisało wkrótce otwarcie ale z daleka nie doczytałam dokładnej kiedy. Pozdrawiam

Grażyna Bilska


OdpowiedzCytat
natu
 natu
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1
23/04/2008 1:14 am  

Do Osła chodzę mniej więcej dwa razy w tygodniu (zbzikowałam na jego punkcie do tego stopnia, że ustawiam sobie odpowiednio okienka na uczelni, co by wybrać się tam na obiad ;d Co więcej, zaraziłam tym moich znajomych :D). Ceny zachwycająco przystępne, jedzenie przepyszne (ciecierzyca ze szpinakiem!!!), obsługa przemiła, muzyka dla każdego. No i ten indyjski klimat! Genialnie. A co do papierosów, to ostatnio wprowadzono zasadę palenia tylko do godziny 13, czyli akurat obiadowo.

A w Greenie jest dla mnie zbyt.... stołówkowo? (sympatyczniejszy jest gdyński).

Pzdr


OdpowiedzCytat
saidon
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 5
25/04/2008 12:32 pm  

W Gliwicach otwierają Złotego Osła na ulicy M.Strzody w byłych Delikatesach, stojąc na światłach widziałam szyld, pisało wkrótce otwarcie ale z daleka nie doczytałam dokładnej kiedy. Pozdrawiam

JUŻ OTYWARTE 😉 ZAPRASZAM


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
21/07/2008 1:14 am  

Niedawno miałam okazję zawitać do Złotego Osła z moim wege chłopakiem i na wejście stwierdziliśmy, że wygląd jest totalnie kiczowaty 🙂

Wystrój jest właśnie największą zaletą tej knajpy, jak dla mnie oczywiście 😛


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
21/07/2008 1:05 pm  

Wystrój jest właśnie największą zaletą tej knajpy, jak dla mnie oczywiście 😛

nawet toaleta jest urocza 😉


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
21/07/2008 6:16 pm  

a to nie wiem, nie byłem 😛


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
25/07/2008 5:21 pm  

[b] Złoty Osioł [/b] na Mariackiej. Knajpa ma rewelacyjny klimat, bo taki 'zielony' - nie dosc, ze ekologicznie, to jeszcze feministycznie (odbywaja sie tam spotkania z cyklu SMS - salon mysli sfeminizowanej), gay-friendly.

I to mnie tam mierzi. Nie potrafię zrozumieć dlaczego właściciel miesza prywatne poglądy i ideologie do wyżerki. Obecność feministek i gejów może mnie osobiście jedynie odstraszać.
Co do sprzedaży alkoholu i palenia papierosów, rozumiem, że fajki mogą przeszkadzać, bo ktoś nie palący może sobie nie życzyć trucia nikotyną, ale co w tym złego, że ktoś wypije sobie obok piwo? Tego już nie rozumiem, przecież nie można "pić biernie" 😛

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
29/07/2008 2:40 am  

czy to prawda ze likwiduja Green waya w Katowicach, lub zlikwidowali? dawno tam nie byłam wiec nie wiem, ale takies słuchy mnie chodziły...musze wysiasc kiedys przystanek wczesniej i sprawdzic
A co do Osła to jak dla mnie atmosfera jest tam wyczepista ,wystroj, jedzenie , muzyka i ludzie przewaznie ciekawi przychodza 🙂 a napisy w toalecie to jeden z fajniejszych pomysłow

[edytowane 28/7/2008 przez Patrice]

[edytowane 28/7/2008 przez Patrice]


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
29/07/2008 2:51 pm  

O, to szkoda, nawet nie wiedziałam, gdzie on jest. Wczoraj z koleżanką byłyśmy w Złotym Ośle - ja co prawda nie po raz pierwszy, ale szczerze mówiąc nie wiem, czemu on nie ma szyldu? Jakbym nie wiedziała gdzie to, to bym tam w życiu nie trafiła.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
04/08/2008 2:31 am  

no i na całe miasto został tylko jeden w pełni wege obiekt ... ehh


OdpowiedzCytat
Hefalump
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 11
13/08/2008 4:22 pm  

Odwiedzając kumpla w Katowicach wstąpiliśmy na obiadek do ,,Złotego Osła" i byłam pod dużym wrażeniem tego miejsca. Wystrój boski, kojarzy mi się z takimi klimatami indyjskimi. Jedzonko mniam mniam mniam tylko trochę drogie jak dla mnie. Rozumiem jednak,że za jakość wystrój trzeba czasami zapłacić 🙂

Co do wypowiedzi Kudłacza:
,,I to mnie tam mierzi. Nie potrafię zrozumieć dlaczego właściciel miesza prywatne poglądy i ideologie do wyżerki. Obecność feministek i gejów może mnie osobiście jedynie odstraszać."

Nikt przecież codziennie nie propaguje tam feminizmu czy tolerancji dla homoseksualistów. Odbywają się imprezy z tym związane,ale nikt nie karze ci na nie przyjść. na codzień natomiast są najwyżej ulotki na nie zapraszające. Nie ma głośniczka głoszącego propagandowe frazesy,tęczowych flag i zdjęć Szczuki 🙂

Aaaa pozwole sobię jeszcze polecić ,,Green Way" w Bielsku Białej ( nie będe zakładać osobnego tematu,bo to mniejsze miasto). Wystrój kolorowy i zachęcający do konsumpcji, ceny umiarkowane + pyszne zupy za śmieszne pieniądze,trzeba się jednak śpieszyć bo szybko ich nie ma. Jadłospis różnorodny, dużo deserów. Wszystko co tam do tej pory próbowałam było bardzo smaczne.


OdpowiedzCytat
elf
 elf
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 44
31/08/2008 12:49 am  

też jestem z katowic. w poniedziałek pójde szukać GW bo brak wyobraźni przestrzennej nie pozwala mi skorzystać z Waszych tłumaczeń. nie wiem gdzie jest ten kościół ale znajdę i GW znajdę 😎


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 5 Wstecz Następny
  
Praca