Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Katowice  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
31/08/2008 1:25 am  

Z tego co mi sięwydaje, to GW jjuż zmakneli (ale mogę się mylic, nie stałam przed ich drzwiami 😉 )

Elfie, jak wiesz gdzie jest stary dworzec, to znajdziesz Osiołka. Najlepiej pytać sie ludzie. Jakbys ju zdoszła do starego dworca i miała go przed sobą, to musisz iść w lewo. Jak dojdziesz do końca, i obrócisz głowę w prawo, to powinnaś zobaczyć most (w sensie taki, pod którym się idzie - solidny). Często pod nim ludzie sprzedają coś tam. Jak zobaczysz most, to masz Osiołka przed sobą, tylko nie pomyl go z kebabem obok 😉 Złoty Osioł jest zaraz na rogu przy moście 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Andros
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 363
31/08/2008 1:53 am  

Wystrój boski, kojarzy mi się z takimi klimatami indyjskimi. Jedzonko mniam mniam mniam tylko trochę drogie jak dla mnie. Rozumiem jednak,że za jakość wystrój trzeba czasami zapłacić

Na pewno byliście w Ośle? 😛 😮


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
01/09/2008 2:08 am  

Mnie dziwi jedno. Po co ludzie piją alkohol? Przecież wystarczy pójśc do Osiołka na obiad, a po obiadku humorek dopisuje, jak nigdy. Byłam dzisiaj a później miałam głupawkę na maxa :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
01/09/2008 2:17 am  

A jak się taka głupawka objawia ? 😮

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
01/09/2008 2:28 am  

Moja głupawka objawia się m.in. tym, że się ciąglę śmieję, mówię w jezyku, który jest zrozumialy dla nielicznych :rotfl: i ogólnie humorek dopisuje, Stanisławie.
Podobnie na mnei działała coca cola light, ale jak wyszła afera w Kolumbii (co 8 pracowników umarło, szczegółów już nie pamiętam, niestety), to omijam coca colę.

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
01/09/2008 2:34 am  

Ja też coca-coli nie piję. Humor mi dopisuję wtedy jak jestem wypoczęty, wyspany i mam poczucie, że nie czekają mnie żadne przykre obowiązki. Nie potrzebuję do dobrego samopoczucia sztucznych podkręcaczy. Niestety, nie potrafię wtedy mówić obcymi językami, za to podśpiewuję sobie różne piosenki 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
XadmozX
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 29
01/10/2008 1:26 am  

Aglomeracja śląska niestety nie jest przyjazna pod kątem lokali dla wegetarian.
Nawet green waya zamknęli. Pracuję w Katowicach i nie ma jakiejś sensownej
opcji catheringu poza niezbyt tanim pośrednikiem osła "gastronamiasto".
Mieszkam w Bielsku i tu jest masa opcji bo są co najmniej 3 a może i 4
wegetariańskie restauracje w mieście o wiele mniejszym niż aglomeracja śląska.
Najwyraźniej nikt nie chce zarobić bo nie wierze żeby nie było popytu.

🙁


OdpowiedzCytat
XadmozX
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 29
01/10/2008 3:00 am  

- Samos
- Green Way
- Nirvana
była jeszcze knajpa tam gdzie kiedyś "nr one" ale nie wiem czy dalej funkcjonuje


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
01/10/2008 4:15 am  

GW w Katowicach domniemywam, że splajtował. Osiołek ma swoją renomę. Ludzie lubią tam chodzić 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
01/10/2008 4:18 am  

- Samos
- Green Way
- Nirvana
była jeszcze knajpa tam gdzie kiedyś "nr one" ale nie wiem czy dalej funkcjonuje

a Samos to gdzie i co to?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
XadmozX
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 29
01/10/2008 12:52 pm  

- Samos
- Green Way
- Nirvana
była jeszcze knajpa tam gdzie kiedyś "nr one" ale nie wiem czy dalej funkcjonuje

a Samos to gdzie i co to?

[url]www.samos.pl[/url]


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
01/10/2008 3:28 pm  

Widać, że czeka mnie podróż do Bielsko Białej 😀 Przez cały lipiec miałam okazjępróbować kuchni indyjskiej i powiem szczerze, że jest to jedna z najlepszych kuchni jakie kiedykolwiek miałam okazję próbować :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
jardlin
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 7
06/11/2008 11:14 pm  

Wiecie może czy w złotym ośle można płacić kartą??


OdpowiedzCytat
JankeS
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 234
07/11/2008 12:13 am  

O ile dobrze mi się przypomina, to można, ale dla pewności lepiej mieć nieco gotówki w kieszeni 🙂


OdpowiedzCytat
GRAŻKA
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 8
08/01/2009 2:11 am  

Grażyna Bilska


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca