Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Katowice  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
26/02/2011 1:26 am  

Mój przyjaciel z koleżanką byli (jak dobrze zrozumiałam) w Dobrej Karmie. Przyjaciel wypowiedział się całkiem dobrze o lokalu, ale nacisnął, że nie do końca jest wege.
A skoro nie wiedzą co to jest weganizm, to się zastanawiam czy dania są wegetariańskie. Np czy ser ma podpuszczkę mikrobiologiczną 😮
Mimo rozpadających się krzeseł i wyszczerbionej zastawy, to jednak wolę Osiołka. Mam tam pewność, że jak zamówię wegetariańskie danie. to jest wegetariańskie, wegańskie jest wegańskie. Wielokrotnie dziewczyny przy ladzie szły do kuchni pytać się o skład. A dla mnie miła i kompetentna obsługa to podstawa 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
26/02/2011 4:18 pm  

To prawda:w Osiołku jeśli nie mają 100% pewności, że danie jest wegańskie to nie wciskają kitu. Przy mnie raz kelnerka dzwoniła do pani kucharki, żeby się upewnić czy do dania użyto mleka kokosowego czy jogurtu. Było to bardzo miłe.


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
26/02/2011 4:42 pm  

Gdyby nie moja trudna sytuacja logistyczna, to już dawno przetestowałabym Osiołka. Czytam o nim tyle pochlebnych opinii, że chyba warto spróbować- choć np. na "Gastronautach" zdania na temat tego baru są podzielone. Dla mnie orientacja personelu w tym, co oferuje kuchnia to podstawa- sama nie jem jajek i innych majonezów i wolę mieć pewność, że naleśniki czy biały sos w sałatce są "koszerne". (W takiej np. krakowskiej "Vedze" zamawiam tylko to, co na 100% nie może mieć w sobie jaj, bo dziewczyny po drugiej stronie baru (niestety!) rzadko znają skład potraw.) .Jest szansa, że w pierwszej połowie kwietnia będę miała trochę swobody i, odwiedzając przy okazji rodzinę, na pewno zahaczę też o "Złotego Osła":)

P.S. Jaguniu, pięknie wyglądasz 🙂

[edytowane 26/2/2011 przez rubia]


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
26/02/2011 10:45 pm  

Rubio jeśli będziesz miała chwilkę czasu podczas pobytu w Katowicach to może zorganizujemy jakieś forumowe spotkanko w Osiołku? 😉

p.s dziękuję za komplement 😎


OdpowiedzCytat
sokół
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 395
21/04/2011 4:46 pm  

jak dla mnie i mojej połówki Osioł to najlepsza knajpa z jedzeniem, klimat + duzy wybór = satysfakcja, oststnio poznałem osobe której matka jest tam kucharką, troche za późno bo skorzystałbym na tym przy okazji mojego wesel ,ale i tak mam zamiar podebrac kilka przepisów


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
21/04/2013 11:49 pm  

Coś się pozmieniało w Katowicach? Cos wege ubyło, coś przybyło?

Za jakiś czas być może pojadę tam na weekend i szukam gdzie by się stołować 🙂

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
ankaria
początkujący
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 5
08/12/2013 3:09 pm  

Dobra Karma nadal funkcjonuje - nie byłam w środku, zamawiałam tylko na wynos, ale jedzenie mi pasowało.

Osła bardzo lubię, ale szkoda, że mają tylko (chyba) 3 dania wegańskie (ciągle te same)...no ale są pyszne, polecam! 🙂


OdpowiedzCytat
sedano
forumowicz
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 20
10/01/2014 12:50 pm  

Osioł to najlepsza knajpa z jedzeniem

Otóż to, jeżeli ktoś tam idzie coś zjeść i chce pojeść do syta, smacznie i tanio, to nie ma lepszej wegeknajpy w Katowicach.


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca