Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Łódź  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

LOKIg
świeżaczek
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 2
05/10/2005 2:59 pm  

[b]Bar Wegetariański Green-Way[/b]
ul. Piotrkowska 80

Czynne: 10:00-22:00, od poniedziałku do niedzieli
Telefon: (042) 632 08 52

Zdjęcia: [url] http://www.greenway.pl/lodz-piotrkowska.php[/url]

[edytowane 5/10/2005 od LOKIg]


OdpowiedzCytat
vivikasia5
świeżaczek
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 3
05/10/2005 5:21 pm  

Nasza Łódź jest biednym miastem jeśli mówimy o lokalach wegetariańskich. Najciekawszym znich jest Lunch Bar TIBI DIBI, jest to bar typowo wegetariański.
Jest lokalem z cudownie nastrojowym charakterem, pyszną kuchnią, miłą obsługą, przystępnymi cenami, wspaniałą muzyką, dodającą mu niezwykłości.
Jest to miejsce, do którego się wraca z przyjemnością i trudno się z nim rozstać.
Serdecznie polecam. Bar miesci się przy ulicy Piotrkowskiej pod numerem 107 w bramie.

[edytowane 5/10/2005 od vivikasia5]


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
06/10/2006 12:42 am  

green way jest równiez w manufakturze.

az tak bym na Łódź nie narzekała..... 😉

hide and seek


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
07/10/2006 6:15 pm  

Ja również nie narzekałabym na Łódź. Po pierwsze Green Wayów u nas jest już kilka:
- Bar na ulicy Piotrkowskiej 80
- Bar i świetnie wyposażony sklep [jedzenie-b. duży wybór, kosmetyki, srodki czystości, zioła, preparaty] na ulicy Zielonej 1
- W Manufakturze (rynek na parterze centrum, ściana północna)
Inne sklepy:
- Organic Market również w Manufakturze, naprzeciw Geanta
- "Zdrowa Chatka" sklep wegetariański na ulicy Wólczańskiej 25 [tu ich stronka [url] http://www.sklep-bio.pl/[/url]]
- Na ulicy Próchnika przed Zachodnią mały sklep z ziołami i produktami bio.

[edytowane 7/10/2006 od Reiha]

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/10/2006 6:27 pm  

Dla mnie troche za daleko zbey sobie jezdzic do green waya na zwykly obiad. Wole sobie cos w domku ugotiwac albo zrobic wiecej kanapek jak wychodze na miasto. 😉

Reiha dodam jeszcze sklep ze zdrowa zywnoscia w hali na gorniaku. Mozna zakupic tam ziola, leki i herbatki wegetarianskie i wiele innych cudownych rzeczy 🙂


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
11/01/2007 11:39 pm  

Polecam Green Way na Zielonej 1. Bardzo mile miejsce. pozdr


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
06/04/2007 2:24 am  

Ale green way na zielonej teraz jako restauracja nie dziala? Na piotrkowskiej dzis bylem.. super żarełko i za nie duze pieniadze:D

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
07/04/2007 2:10 am  

ee dziala ciagle, dizs bylam i wszystko bylo otwarte ;d


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
07/04/2007 2:26 am  

To oboje macie racje:) bo kiedys na zielonej byl i bar i sklep, teraz baru nie ma(jest na piotrkowskiej 90) ale sklep jest.


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
22/05/2007 6:59 pm  

odkrylam nowe wege miejsce w Łodzi. Mianowicie sklep ze zdrowa zywnoscia Na ulicy Nawrot. Przeciecie z Piotrwkowska zaraz praktycznie na pcozatku ulicy. Pisze duzymi literami zdrowa zywnosc. Ceny sa przyzwoite, prawie jak w normalnych sklepach 🙂 pozdrowka!!!!


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
23/05/2007 1:39 pm  

no to ja jeszce dodam sklep "pod słońcem" na piotrkowskiej-brama przed butikiem-nie wiemjaki to numer
no i zaraz obok jest fresh and chilli-nie bylam tam ale z tego co wiem tez wege restauracja;)

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
09/10/2007 8:37 pm  

Wg mnie ceny w Green Way'u (mowa tu tylko i wyłącznie o sklepie) są przesadzone. Mielone sojowe za 4,6 zł, spoko, dopóki nie zobaczyłam, że w Carrefourze kosztują 3,30 zł!! Niby 70 groszy ale jak sie robi większe zakupy i nie jest się szejkiem to robi różnicę. Najbardziej rozwaliła mnie cena mleka sojowego Alpro Soya- osiem złotych z groszami a w Tesco 6,45.

hide and seek


OdpowiedzCytat
rzukosoczek_ewa
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 14
20/10/2007 2:47 am  

no chyba ze sie trafilo na mega promocje mleka sojowego w realu za 4 zl +muesli 🙂

pani przy kasie byla zaskoczona jak 30 pudelek kupilismy 😀

www.kolczyki-ewa.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Koniara
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 563
20/10/2007 3:50 am  

phi! u mnie w Jaworznie nie ma zadnego takiego baru i zyje! 😐
😀

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
10/11/2007 12:45 pm  

sluchajcie w Łodzi otworzyli nowy sklep. Mozna tam kupic piwo i wino niepasteryzowane.... tylko nie pamietam gdzie on jest. ma ktos moze adres?

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca