Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gdzie jeść w Warszawie?  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  RSS

marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
04/08/2008 2:05 am  

Wróciłam z Warszawytrochę rozczarowana : ( jeśli chodzi o wegetariańskie knajpy. Nie ma ich za dużo- ta na Nowym Swiecie jest juz zamknięta a jedzonko na Obożnej i Jana Pawła średnio mi smakowało, no i mały wybór potraw. Wolę jednak wrocławską Vegę.


OdpowiedzCytat
toksyczna_siostra
początkujący
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 14
30/11/2008 7:20 pm  

czy ktoś był w green wayu na rogu marszałkowskiej i świętokrzyskiej?
J ostatnio byłam i szczerze mówiąc zupa soczewicowa którą zamówiłam była obrzydliwa i przesolona.w ogóle bar wygląda gorzej niż buda z chińskim żarciem. nie polecam


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
09/04/2013 12:27 pm  

Chyba coś nowego otworzyli - widziałem ulotkę w mojej szkole 😉

[url] http://www.lovinghut.waw.pl/[/url]

Kiedyś się tam wybiorę i zdam relację.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
09/04/2013 1:54 pm  

Nie taka znowu nowość, już zdążyłam się tam dwa razy stołować. Żarcie jest MEGA, duże porcje, czysto, sympatycznie. A jakie ciasto dobre, om nom nom! Obowiązkowy punkt wycieczki.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
09/04/2013 2:40 pm  

[b]Loving hut[/b] działa już od 2-3 lat :rotfl: Polecam, jedzenie zawsze estetycznie podane, duże porcje, nawet ja wielki żarłok mam problem ze zjedzeniem wszystkiego.
A tutaj nowość [b]KroWarzywa[/b] vegan burger ale robiony na miejscu, nic nie jest podgrzewane w mikrofali, warzywa są sezonowe. [url= https://www.facebook.com/Krowarzywa]stronka na FB[/url]. [b]Smaczne GO[/b] oceniam raczej dobrze, w miarę niskie ceny i lokalizacja w centrum.

Ja mam jeszcze do przetestowania restauracje witariańską [b] [url= http://www.restauracja-surya.pl/]Surya[/url], Vegę i Veg Deli[/b].

Jest jeszcze [b]Marrakesh[/b], byłam tam ale mi się nie podobało. [b]Greenway[/b] też pozostawia wiele do życzenia, mrożonki nawet w sezonie i wysokie ceny. Jedyny plus jest taki, że blisko Łazienek jak człowiek wraca wygłodniały ze spaceru to nie marudzi 😉

[b]VegeMiasto[/b] rządzi 😎

[edytowane 9/4/2013 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
09/04/2013 2:55 pm  

serio? 😮
Resztę znalem, ale tego nie.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
09/04/2013 3:14 pm  

Ale macie super z tymi knajpami, w Rzeszowie(a co dopiero u mnie) nic takiego nie ma - jak było to splajtowało 🙁

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
09/04/2013 3:23 pm  

serio? 😮
Resztę znalem, ale tego nie.

A przyznam się, że gdyby nie xxl to bym tam nie weszła bo raz mnie zraził właściciel stojący nade mną i sprawiający atmosferę napięcia w czasie wybierania przeze mnie jedzonka 😉
Wydaje mi się, że o jakiejś knajpie zapomniałam. Jest jeszcze [b]Greenpeas [/b] wprawdzie w menu mają mięso ale wybór wege dań podobno jest duży, nie byłam tam więc nie będę się wypowiadać.
Czy o czymś zapomniałam?

Ale macie super z tymi knajpami, w Rzeszowie(a co dopiero u mnie) nic takiego nie ma - jak było to splajtowało

Widzisz, musisz do nas przyjechać 😉 😎


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
09/04/2013 3:30 pm  

Knajpy knajpami, ale i tak się stąd zwijam za parę miechów 😉

Są jeszcze falafele (z ostrym sosem są vegan), najlepsze u Greka.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
09/04/2013 3:33 pm  

Knajpy knajpami, ale i tak się stąd zwijam za parę miechów 😉

O emigracja? A gdzie? Uciekaj chłopie jak najszybciej. Ja tez mam taki plan ale za kilka lat, najpierw muszę podszlifować doświadczenie.


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
09/04/2013 4:20 pm  

Ale ja na razie nie zagranicę, mam 3letni epizod w UK, wystarczy mi, dzięki. 😉
Na razie do Krakowa, a potem się zobaczy.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 2286
09/04/2013 4:24 pm  

Widzisz, musisz do nas przyjechać

jakby nie minimum 6 h tarabanienia sie to już bym była 😛

Serio - w Rzeszy zjeść wege ciężko, a wegan to już olaboga.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
marcicha
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 5
09/04/2013 7:32 pm  

[b]VegeMiasto[/b] rządzi 😎

[edytowane 9/4/2013 przez Bellis_perennis]

o tak!!


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
11/07/2014 2:21 pm  

Dziękuję Bellis za aktualne informacje. W niedziele jadę na 3 dni do Warszawy, wiec takie dane były mi potrzebne. Chociaż jak patrzyłam na stronę Loving hut, to lokal a wlaściwie potrawy na zdjęciach skojarzyły mi się z chińską knajpą. Mam nadzieję ,że tak nie jest. A tak poza tym, czy w Warszawie znajdę knajpę z raw food?
Gdzie mogę zjeśc dobre wege śniadanie? np musli ,ale takie bez cukru za to z owocami?
[edytowane 11/7/2014 przez marta030978]

[edytowane 11/7/2014 przez marta030978]


OdpowiedzCytat
vegejack11
świeżaczek
Dołączył: 10 lat  temu
Posty: 3
02/09/2014 1:13 pm  

Siemka, a słyszeliście o takim miejscu jak mysa? Serwują podobno zarówno wegetariańskie jak i vegańskie dania. Są też bezglutenowe. Byliście tam kiedyś? To jest na wilczej 60. tutaj fanpage jaby ktoś chciał obczaić.
https://www.facebook.com/kawiarniamysa?fref=ts


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca