Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznań  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Dorotka
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 46
24/11/2005 10:50 pm  

sklepy: Podgórna, Zeylanda!, Fredry,Żurawia. markety, m. in. King Kross, Poznań Plaza.Bar wegetariański: ul. Wrocławska, polecam!!! Bary Green Way, ul. Taczaka, Zeylanda!


OdpowiedzCytat
Azzahar
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
05/04/2006 11:40 pm  

W lutym otwarli nowy Green Way na ulicy 28 lutego, numeru nie pamietam, ale jest za placem Cyryla w dół po lewej stronie, niedlaeko stacji benzynowej:) Jedzenie naparawdę pyszne, tradycyjnie duże, w miarę tanie porcje i poza tym lokal ma fajny klimat, naprawdę polecam:)


OdpowiedzCytat
Stefania
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1
01/02/2007 6:54 pm  

POlecam green way na ul. Taczaka. Polecam także sklep ze zdrową żywnością ZIELONE POLE w Pasażu Apollo, koło kina Apollo. 🙂


OdpowiedzCytat
Raf
 Raf
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 47
13/03/2007 1:02 am  

Często bywałem w Poznaniu i nie wiedziałem, że jest kilka restauracji wege w tym mieście. Teraz nie będę wyjeżdżał głodny do domu 🙂 fajnie, że piszecie o takich sprawach na tym forum, fajnie, że tu trafiłem.


OdpowiedzCytat
Azzahar
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 40
11/07/2007 8:09 pm  

W starym Browarze otwarli sklep ze zdrową żywnoscią - w starej części na dole, tam, gdzie był Komputronik. Mają duzy wybór przypraw, innemu żarciu szczerze mówiąc sie nie przyglądałam 🙂 A, i duzo mąki mają 🙂


OdpowiedzCytat
lamdre
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 34
24/08/2009 6:05 pm  

Obecnie szukam jakiegoś taniego sklepu z bakaliami w Poznaniu... uwielbiam suszone owoce, ale nie są tanie relatywnie do ilości, które potrafię wchłonąć...

Cokolwiek robisz lub marzysz, że możesz to zrobić - Zacznij tylko. W zdecydowaniu drzemie geniusz, siła i magia.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
25/08/2009 2:08 am  

fajnie macie w tym POZNANIU ja w moim zabitym dechami GNIEŹNIE nie mam anie jednego baru ani sklepu wege 🙁

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
muła
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 7
27/08/2009 4:41 pm  

Byłam ostatnio w Poznaniu, dopadł mnie głód, więc postanowiłam odwiedzić bar przy wrocławskiej. Niestety chyba go zamknęli i w jego miejsce robią jakąś knajpę z sushi:(. Miałam nadzieję, że po prostu trafiłam pod zły adres, ale sprawdziłam kilka razy i niestety to chyba prawda


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
28/08/2009 12:46 am  

Właśnie wróciłam z zakupów i jestem extra mega pozytywnie zaskoczona 😀 😀 😀
A auchan komorniki jest zrobione wielkie stoisko z żywnością dla wegetarian. Nie jakaś półeczka tylko cały regał, wielki dział 😀 Większość jest bio ale też znajdą się takie zwykłe. Nawet widziałam mąkę orkiszową i różne rodzaje mleczka sojowego. Polecam zajrzeć.

[edytowane 27/8/2009 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
Anita0000
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
26/11/2010 8:19 pm  

Rzeczywiście w Poznaniu jest sporo miejsc gdzie można zjeść jedzenie wege, także w knajpkach, które wcale nie są typowo wegetariańskie. Ja jestem wielką fanką sera, więc wszystkim wielbicielom serowych ciągutek proponuję pierogi z nadzieniem oscypkowym w pierogarni Stary mlyn na wrocławskiej!Zresztą są tam najróżniejsze nadzienia i każdy może znaleźć coś dal siebie


OdpowiedzCytat
mckamajla
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 10
10/12/2010 6:24 pm  

bar wegetariański z Wrocławskiej został przeniesiony ok rok temu na ul.Rybaki, blisko Browaru.

A 3 Green Way'e są w swoich stałych miejscach: Taczaka, 28 lutego i Zeylanda 🙂

Czy ktoś wie o jakichś innych wege-miejscach? Przyznam,że przydałaby się mała odmiana 🙂


OdpowiedzCytat
hajduczek66
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
18/02/2011 2:38 am  

Jest jeszcze w Pasażu Apollo "Ekowiarnia", gdzie można wypić przyjazną dla środowiska kawę i herbate, tam też odbywają się wegańskie akcje "Ciasto w miasto". Najbliższa chyba jest przewidywana na marzec. Sama nie znam tego miejsca osobiście (nie mieszkam w Poznaniu, tylko w nim bywam), ale słyszałam i czytałam o Ekowiarni w wielu miejscach, więc to na pewno fajny lokal. I oczywiście wegetariański, o ile nie wegański...


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/02/2011 11:58 am  

Ja tam bywam od czasu do czasu i mogę powiedzieć, że rzeczywiście jest bardzo klimatyczny i fajny. Co do tego czy jest wegetarianski to bym się kłóciła. Na samym początku było podawane tam mięso tylko, że ekologiczne. No i sery są na porządku dziennym. Teraz nie wiem jak wygląda sprawa mięsa bo nie wpadam na nic konkretnego tylko przeglądam kartę pod kątem napojów i słodkości.


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
03/05/2011 2:39 pm  

bar wegetariański z Wrocławskiej został przeniesiony ok rok temu na ul.Rybaki, blisko Browaru.

Dzięki! Ile ja się go naszukałam... tyle że na Wrocławskiej.
Muszę się więc wybrać na Rybaki.

Z tego co mi wiadomo Ekowiarnia, Green waye i ten bar (którego jeszcze nie widziałam), to wszystko jeśli chodzi o typowo wegetariański Poznań.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
MannaPoranna
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 232
26/05/2011 2:21 am  

Jakby się ktoś wybierał... na Rybaki mają teraz przepyszny chłodnik.. polecam. Na upalne dni.

Pewnie powiesz -to okropne- zrzucisz winę na innych, potem zaśniesz spokojnie


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca