Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Poznań  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
18/06/2011 11:29 pm  

Wiem, ze w piotrze i pawle na os. kopernika, ulica chyba promienista, jest dzial z ekologiczna zywnoscia, czy tam wegetarianska.


OdpowiedzCytat
kazik84
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 161
26/06/2011 1:49 am  

Jest sklep ze zdrową żywnościa na Zeylanda - na przeciw Green Waya; poza tym w sklepach Społem jest półka z żywnością wege


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
26/06/2011 4:04 pm  

Kazik a Ty jak z Poznania to my mamy tutaj mocną grupę spotkaniową razem z forum veg. 😀


OdpowiedzCytat
kazik84
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 161
26/06/2011 8:04 pm  

Oooo... dobrze wiedzieć, że nie jestem sama w Poznaniu 🙂
Podobno ma powstać w Poznaniu nowy green way i do tego blisko miejsca, w którym mieszkam - w okolicach Ronda Rataje... Ktoś coś słyszał?


OdpowiedzCytat
Pocahontas
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 262
27/06/2011 1:11 pm  

Ja nic nie slyszalam, ale pewnie tru i Bellis beda cos wiedziec 🙂 mieszkam w poznaniu od urodzenia i nigdy nie bylam w zadnych greenway'u


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
27/06/2011 3:06 pm  

Ja ? Wiesz że nie wynurzam się ze swojego lasu na miasto. Ostatnio w centrum byłem chyba w miesiąc temu albo i dwa 🙂


OdpowiedzCytat
baja
 baja
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
02/09/2011 4:24 pm  

Witajcie:)
czytelniczką forum jestem od dawna (a wegetarianką od 15 lat), teraz jednak postanowiłam się zalogować i poradzić się Was w jednej kwestii.
Mianowicie, planuję otworzyć w Poznaniu bar/restaurację wegetariańską i postanowiłam zapytać najbardziej zainteresowanych o ich zdanie na temat potrzeb i preferencji w tym temacie. To ma być knajpa dla nas, dlatego tak ważne jest dla mnie Wasza opinia. Wszystko będzie organiczne, pełnowartościowe, zdrowe i zgodnie z zasadami fairtrade. Oczywiście będzie też cała masa dań dla wegan. Rozważam też wprowadzenie kilku dań rybnych, mając na uwadze semiwetarian, choć wiem jak kontrowersyjny jest to temat w naszej społeczności. Poniżej zamieszczam linka do ankiety z dosłownie 4 pytaniami. Wypowiedzcie się! W ten sposób będziecie mieć realny wpływ na powstanie miejsca dla nas. Sprawa jest dość pilna, więc tym bardziej będę wdzięczna za rychłą odpowiedź:)

http://webankieta.pl/ankieta/woc3ahxditha


OdpowiedzCytat
bananowiec666
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 1
02/09/2011 11:52 pm  

Siema 🙂

Wiecie co, w Poznaniu 11 września odbędzie się ŚWIĘTOMIĘS POLSKI. Będzie to święto mięsa i rzeźników, piszą, że stawiają na walor edukacyjny - będą mówić jakie to mięso jest zdrowe i ważne w diecie,

co myślicie na temat urządzenia tam akcji rozdawania ulotek o chowie przemysłowym?

może macie jakieś inne pomysły na promowanie wegetarianizmu/weganizmu na tak niesprzyjającym gruncie?

co myślicie? ktoś się wybiera?


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
03/09/2011 2:37 pm  

Witajcie:)
czytelniczką forum jestem od dawna (a wegetarianką od 15 lat), teraz jednak postanowiłam się zalogować i poradzić się Was w jednej kwestii.
Mianowicie, planuję otworzyć w Poznaniu bar/restaurację wegetariańską i postanowiłam zapytać najbardziej zainteresowanych o ich zdanie na temat potrzeb i preferencji w tym temacie. To ma być knajpa dla nas, dlatego tak ważne jest dla mnie Wasza opinia. Wszystko będzie organiczne, pełnowartościowe, zdrowe i zgodnie z zasadami fairtrade. Oczywiście będzie też cała masa dań dla wegan. Rozważam też wprowadzenie kilku dań rybnych, mając na uwadze semiwetarian, choć wiem jak kontrowersyjny jest to temat w naszej społeczności. Poniżej zamieszczam linka do ankiety z dosłownie 4 pytaniami. Wypowiedzcie się! W ten sposób będziecie mieć realny wpływ na powstanie miejsca dla nas. Sprawa jest dość pilna, więc tym bardziej będę wdzięczna za rychłą odpowiedź:)

http://webankieta.pl/ankieta/woc3ahxditha

Każda nowa wege-restauracja to dobra wiadomość 🙂 Z rybami nie wiem czy dobry pomysł, rozumiem, że wynika to z obawy, że będzie przychodzić mało osób ? Green Way jest wegetariański a drzwi mu się nie zamykają bo mają tanio i smacznie a jego klienci to w 80% mięscożercy - więc obawa nieuzasadniona.


OdpowiedzCytat
baja
 baja
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
03/09/2011 3:48 pm  

pewnie masz rację tru;) a Wasze opinie utwierdzają mnie w tym przekonaniu


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
13/11/2011 10:15 pm  

Dodam, że....Na ul Woźnej są dwa wege miejsca:
- kawiarnia wegańska [url= https://www.facebook.com/home.php#!/kwadratcafe]KWADRAT[/url]
- nie całkiem wegetariańska ale znajdzie się sporo pozycji bezmięsnych kawiarnio- restauracja [url= http://pracowniacafe.com/]PRACOWNIA[/url]

[edytowane 13/11/2011 przez Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
niebieskiogorek
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 11
25/11/2011 2:01 pm  

ja sie zgadzam, ze kazda nowa knajpka z jedzeniem wege to dobra wiadomosc. wszedzie tylko ten greenway, a jakos jedzenia w nim sie pogarsza! rybom w restauracji wege jestem przeciwna. moze resturacja, w ktorej sie od czasu do czasu warsztaty gotowania organizuje? trzymam kciuki za inicjatywe!


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
03/02/2013 5:35 pm  

Pojawił się na Starym Rynku (ul.Woźna 18) Kwadrat - Vegan bistro & cafe.
Szczerze powiedziawszy nie miałam jeszcze okazji się tam wybrać. Ale mają dość ciekawe menu, z tego co wyczytałam na ich facebook'owym profilu.

https://www.facebook.com/kwadratcafe?ref=ts&fref=ts

[edytowane 3/2/2013 przez Princess_Leia]

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
candy41319
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 3
01/03/2013 5:19 pm  

trochę OT ale zapraszamy do nas na Facebook'a ! 🙂 https://www.facebook.com/groups/475576799150805/?fref=ts

Oluś <3


OdpowiedzCytat
Suseł
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
25/03/2015 7:46 pm  

W Poznaniu też od jakiegoś czasu funkcjonuje miXtura vege cafe (mają profil na facebooku), ul. Piekary 17 w Pasażu Apollo. Podobno (niestety sama jeszcze nie byłam 🙁 ) mają pyszne żarełko, np. burgery buraczane, ciasta mmmm 😛

Beautiful Space - Twoja piękna przestrzeń


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca